Ти сидиш на стільці, спиною до мене, твої прекрасні біляве волосся розкинулися по плечах. Кохана, ти така гарна і чуттєва, така жіночна, ти так порушуєш мене. Мій погляд повільно ковзає по твоєму волоссю, чарівної спинці, спокусливою попочке.
Я підходжу до тебе, ніжно погладжувати тебе по голівці, мої пальчики стосуються твого личка і роблять кругові рухи біля скронь. Я масажую твою голівку і коріння волосся. Тобі приємно, по твоєму тілу біжать легкі мурашки, ти закидати голову назад.
Мої руки спускаються нижче і масажують твої плечі. Я відчуваю, як ти напружена, як ти в мене втомилася. Я нагинаюся до твого вушка і ніжно шепочу тобі про те, яка ти спокуслива і збудлива. Мої губки ніжно, як би ненароком, стосуються твого вушка і язичок легенько погладжує його. І за вушком теж. Які вони в тебе гарні, вушка! Як я люблю їх!
Потім я трохи засмоктують ніжну шкіру на твоїй шийці, і ти відчуваєш моє дихання. Ти відповідаєш моїм пестощів. Ти теж хочеш мене!!
Я спускаюся нижче і пещу ротиком твої ручки і плечики. Я стягаю з тебе верх, і ліфчик, і трусики теж летять на підлогу. Як же красиво в напівтемряві виглядає твоє оголене тіло!!
З плечей я переміщаюся до твоїх ручок, погладжую і масажую їх. Вгору-вниз, вгору-вниз, ніжно так. Тобі подобається, а мене заводять дотику до тебе. Твій чудовий аромат викликає запаморочення, мила, я таю. Мої руки швидкоплинно доторкаються до твоєї чудової грудей, легко, так, ніжно, як пір'їнка. Я сідаю перед тобою навпочіпки і починаю покривати дрібними поцілунками внутрішню сторону твоєї ручки. Ммм ... яка чудова, гладка і ніжна шкіра. Від задоволення я закриваю очі. Ти смикати мої волосся, пальчиками пестиш мою шию, язичком щекочешь вушко ... Як мені це подобається. Це неймовірно!
Тобі теж приємно, але ти хочеш більшої насолоди. Тебе заводять мої ласки, моя ніжність, моє дихання, моє бажання зводити тебе з розуму.
-Іди до мене, дорога, попести мій рот-шепочеш ти. Моє обличчя наближається до тебе, твої ваблять губки вже так близько ... я цілую тебе. Я відчуваю твої м'які, ніжні губи на своїх губах. Гаряча хвиля проходить по твоєму тілу, від голови до самих ніг. Мої губки хапають твої. Ти посилаєш мені назустріч свій язичок, такий солоденький. Як хочеться його смоктати і тертися об нього. Від дотику твого язичка мене пробирає дрож дрібна і починає шалено калатати серце, здається, що воно вирветься назовні, назустріч твоїм чарівним пестощів. Моє збудження на межі. Я починаю швидко дихати. Твої ручки досліджують моє тіло, вони погладжують мою спинку та торкаються моїх грудей, гладять і стискають її. Мої сосочки такі напружені ... Ти починаєш ніжно цілувати їх, я відчуваю політ твого чарівного язичка ... Це схоже на сон.
-Аааахххх, я млею.
Я намагаюся притиснутися до тебе як можна ближче. Я цілу твій підборіддя, твою шийку і спускаюся повільно вниз. На твоєму гарячому тілі після моїх ласк залишається волога доріжка. Твої грудей такі привабливі, вони так ваблять мене. Мої губки пестять твої груди, не торкаючись сосочків, потім знаходять твій сосочок і починають його обережно посмоктувати, ти скрикує. І притискаєш мою голову ще міцніше. Твої сосочки так сексуально стирчать!
-Так, мила, так прекрасно-зривається з твоїх губок
-АААааааххххххххххххх-виривається з моїх губ
Я мну твої грудки руками, гладжу і знову цілу. Боже, які ж вони смачні! Я втягую твій сосочок собі в рот наскільки можу і воджу язичком навколо нього. Вільною рукою я беру інший сосочок і сильно стискаю його. Потім я починаю крутити його, обережно відтягуючи. Губами я відчуваю биття твого серця. Тон в моєму роті стає твердим як мармур, але я продовжую смоктати і лизати його. Від цього твої сосочки стають ще більшими і еротичніше. Я легенько прикушує його і витягую вперед. І ще раз. Ти охаешь і звиваєшся. Те ж саме я витворяв з іншим твоїм сосочком.
Моя рука плавно спускається вниз, пестить твій животик. Нижче і нижче, нижче і нижче, повільно так .... Ніжно ... я доторкаються до твого інтимного місця. Я пещу і погладжую пальчиками твої дірочки. Я масажую твій клітор. Дотики до нього зводять мене з розуму! Я плавно входжу в тебе пальчиком. Ти просиш ще один, я вводжу другий пальчик. У тебе всередині все так чудово, все стискується і пульсує. Ти стогнеш все голосніше і голосніше, твої очі закочуються, а стегна починають описувати характерні кола, я розумію, що ти порушила до межі. Я вся горю, я течу зі страшною силою. Ти так сексуально репетуєш !!!!!!!!!!!
-Кіс, а давай зробимо, як я люблю, ну давай-шепочу я і заковтують твоє вушко
Ти пристрасно дивишся на мене і прикушує губу. Ми подорожуємо на ліжко, розсовуємо ніжки і починаємо тертися пісечкі один про одного.
Ці дотики зводять мене з розуму. Я розсовую ніжки все ширше, я рухаю стегнами і стогону, я кричу, мила, давай ще швидше, я зараз закінчу. Я тримаю тебе за стегна і притискаю до себе. Дотики твого клітора до мого приносять мені неземне задоволення. Він такий ніжний, такий гарячий, дуже смачний. Раз, ще раз і ще.
-ААаааххххххххх
Я відчуваю, що скоро вже все, я напружуюся, звивалися все сильніше, я прикушує мочку твого вуха і голосно кінчаю. Ти відчуваєш моє гаряче дихання, мої стогони, притискаєш мене до себе. Все закінчується, я приходжу до тями і цілую тебе в губи.
-Мила, спасибі тобі, я тобі, напевно, трохи вушко тобі не відкусила
-Я не помітила-відповідаєш ти
Ми починаємо цілуватися, тепер я хочу, щоб ти прийшов.
Я ставлю тебе рачком, стискаю, погладжую і трохи прішлепиваю твою попочку. Гладжу твою спинку, потім розсовую твої половинки і проводжу язичком між ними. Я пещу язичком твою солодку дірочку, тереблю її язичком, роблю кругові рухи, входжу в тебе. Мої руки погладжують твою пісечку, смикають клітор. Ти вищи. Я обережно вводжу вказівний пальчик у твою дірочку і починаю крутити їм зсередини. Моя друга рука прослизає до твого животика, вгору, проводить по грудях і повертається назад. Я хочу бачити твоє обличчя, тому я перегортаю тебе на спинку. Я вставляю тобі пальчик іншої руки в пісю і починаю одночасно трахати тебе в обидві твої дірочки. Ти відчуваєш, що пальці тепер в тобі і їх розділяє тонка перегородка.
Ти дико волаєш, впивається зубами згвалтування відео в подушку від збудження. Але це ще не все!
Я заковтують твій клітор і починаю його смоктати. Руху мого язичка подібні полум'я,-стрімкі і обпалюють. Я і справді вся горю знову. Він пурхає все швидше, вгору-вниз, вгору-вниз. Він пестить твій клітор по колу і смикає його. Ти кричиш і сильно-сильно притискаєш мою голову до себе.
-Ооооооо - я сама від твоїх криків зараз вибухну
-Аааххххххх
Ти починаєш рухатися ще швидше, я рухаюся в такт тобі. Я погладжую твою попочку, твої стегна, твої ніжки. А ти так сексуально в пристрасному пориві притискаєш мене до себе.
Я відчуваю, як тебе кидає в жар.
Я починаю ще сильніше рухати пальчиками і язичком, а ти стегнами. Я притискаюся губами ще сильніше, роблю кілька різких сосків, трохи прикушує твій клітор і ти кінчаєш. Так бурхливо. Я завмираю, а потім злизую все до краплі. Така ти пристрасна, така гаряча і ніжна, моя Кисулю ....
Я зводжу тебе з розуму. А ти мене!