Ти лежиш на ліжечку, на червоному білизна. На тобі червона мереживна ночнушка, трусиків немає. Одна тільки свічка освітлює кімнату. Я підходжу і укладаюся поруч. Я тереблю твої прекрасні волосся, цілую тебе в голівку і масажую її. Ти береш мою руку і кладеш собі на груди. Через тканину я відчуваю твої стоячі соски, мене кудись несе, я втрачаю контроль над собою. Не відриваючи рук від твоїх грудей, я починаю тебе цілувати. Я обіймаю тебе за плечі, ніжно гладячи по спині. Ти притискається своїм тілом до мене і я відчуваю, як наші соски стикаються.
Я накриваю твої губи своїм ротиком і ніжно так починаю їх посасивать. Мій язичок знаходить твій ... Мммм ... ... ... солоденька моя
Мені так солодко, я збуджуюсь ще більше. Мої руки через тканину гладять твої груди. Я поцілунками спускаюся повільно нижче. Я заглядаю в твої очі і цілу твій подбородочек, злегка покусуючи його, проходжу губами по шийці і спускаюся до твоїх сосочкам, я цілу їх крізь тканину, покусувати.
Ти вигинається як кішечка під моїми ласками. Твоя ночнушка повільно зісковзує і летить на підлогу. Я притискаюся губами до твого прекрасного тіла, мої губи обхоплюють твій сосочок і я починаю пристрасно його цілувати. Мої руки ніжно погладжують твою прекрасну шкіру, і злегка поцарапивают її нігтиками. Мила, я так хочу тебе взяти. Ти так сексуально стогнеш, що я збуджуюсь ще більше. Я сильніше притискаюся до твого сосочка і починаю сильно його смоктати, лизати і покусувати. Мої руки відправляються дослідити твоє тіло, вони ковзають і ніжно і вимогливо, а потім впевнено відправляються між ніг, розсовують їх і починають тебе дратувати. Я проводжу пальчиком по твоїй промежини вгору-вниз. Ти кричиш і невимушено підштовхуєш мою голову до своєї пісе. Я сідаю перед голі на пляжі тобою навпочіпки і починаю повільно і ніжно погладжувати твої ніжки. Ти Збився трохи назад. Мої губки спускаються усе нижче. Я пещу язичком навколо твого пупка. І гладжу твою попочку. Я спускаюся ще нижче, а ти притискаєш мою голову до себе. Ти кричиш, щоб я взяла тебе. Я проводжу язичком по твоїх зовнішнім губках, знаходжу клітор і починаю його лизати, я всмоктують його в себе і відчуваю, як він пульсує. Ти гладиш мене по голові. Як мені це подобається! Ти починаєш задихатися. Ти звиваєшся піді мною, ти відповідаєш своїми рухами моїм пестощів, це ще більше мене заводить і я починаю посилювати темп. Ти течешь, ти вся закінчується. Я всмоктують твої соки в себе. Мій язичок проникає в твоє піхву, таке гаряче і я починаю крутити їм всередині тебе. Я швидко-швидко починаю працювати язичком. Ти сильно притискаєш мою голову до свого інтимного місця, я починаю задихатися. У тебе збивається дихання. Твій клітор починає пульсувати ще більше. Я смокчу його ще інтенсивніше.
Ти кричиш ще сильніше, напружуєшся і слабшають. Ти кінчаєш, довго. А я гладжу і цілую тебе.