Ми сидимо у тебе вдома, один навпроти одного і повільно потягує вино. Ти жваво мені розповідаєш про щось, смієшся, жестікуліруешь. Я, киваю і посміхаюся. Але мені все менше і менше вдається підтримувати діалог, нарешті, я втрачаю нитку розмови. Я милуюся і захоплююся про себе твоєї красою. Так! Ти прекрасна! Мій погляд повільно ковзає по твоїх густим білявим волоссям, пестить ніжну шкіру обличчя, затримується на солодких, спокусливих губках, намагається непомітно, мигцем, розгледіти твої груди. Я поступово переходжу на вкрадливий шепіт. Серце починає битися частіше, перед очима каламутніє, а кінчики пальців стають вологими. Почуття загострюються і я починаю відчувати ніжний, ледве вловимий аромат твого парфуму. Я відводжу очі вбік і не наважуюся доторкнутися до тебе. Ти розумієш причину мого збентеження, єхидно посміхаєшся і починаєш пильно на мене дивитися, при цьому, присуваючись до мене все ближче і ближче, твоя рука, як би ненароком, стосується моєї, я здригаюся. З твоїх губ злітають ніжні слова, ти піднімаєшся з дивана, ставиш наші келихи на стіл і гасиш верхнє освітлення. Тепер кімната освітлюється ніжним приглушеним світлом каганця. Ти встаєш переді мною на коліна і наші особи опиняються на одному рівні, на відстані лічених сантиметрів один від одного. Ти обіймаєш мене за стегна, а мої руки ніжно гладять тебе по голівці, смикають волоссячко і стосуються твоєї шийки. Я починаю тертися носом об твоє обличчя і ловити гаряче дихання, від задоволення я мимоволі заплющую очі і відчуваю, як твої губи пристрасно впиваються в мої, наші мови пестять один одного, Я смокчу і покусувати твої губки, мені так приємно, що я починаю мимоволі постановити. Від цього ти збуджують сильні, твоє дихання збивається. Я гладжу твої плечі, мої руки непомітно прослизають до твоєї чудесної бездоганною грудей. Вона така прекрасна, що дотик до неї, викликає у мене ледве чутний стогін. Руки стискають її, а пальці починають повільно ковзати вздовж ореолу твоїх сосочків. Я впиваюся губами в твою шийку і пристрасно хочу пестити твої сосочки. Як мені приємно ... Але ти, від моїх стогонів, від мого гарячого, плутано дихання, від злітають з губ слів захоплення тобою, від моїх дотиків заводишся так, що не хочеш мені поступитися переваги пестити тебе першої та обриває мою ініціативу. Я не в силах довго чинити опір, але все ж, не поступаюся тобі.
Я пристроювати ззаду, мої руки пестять твої плечі, стискають і масажують твої грудки, і м'яко ковзають вниз по твоєї ніжної бархатистою шкірі і спускаються нижче, гладять животик і тильну сторону твоїх стегон і легко стосуються твого інтимного місця. А губи, тим часом, покусують шийку, ти починаєш глибоко дихати, а я, вивертатися і мій рот починає пестити часні фото дівчат твій лівий сосочок, я його покусувати і тягну зубами, грань між насолодою і болем стає дуже тонкою, але я не завдаю тобі болю, ти закочує очі, а твої рухи стають все більш несвідомими. Ти притискаєш мою голову до себе, а я вже надаю увагу твоєму правому сосочка. Мої ласки тривають дуже довго. Я пещу тебе всю і відчуваю як шалено б'ється твоє серце і пульсує кров. Я шепочу тобі на вушко компліменти, тим часом, стягуючи з тебе трусики. Мої руки стосуються твоєї писи, вона дуже волога, ти здригаєшся від дотиків і я розумію, як я хочу пестити тебе ТАМ губами і язичком. Я цілую твої губки, а потім повільно спускаюся нижче, цілу внутрішню сторону стегон твоїх, а руки гладять твою чудову ніжну шкіру, нарешті, мої губи досягають своєї мети, ти розсовуєш ніжки і я зариваються особою в твою пісю. Її жар приводять мене у захват і я починаю несамовито пестити спочатку твої губки, а потім і клітор. Я всмоктують його, що є сили, а він стає твердим від збудження, ти вигинається як кішечка і починаєш рухати стегнами і все сильніше стискати ніжки. Ти стогнеш, а я заводжуся до межі, від твого жару, пристрасті і посилених рухів мовою я починаю задихатися і ти відчуваєш моє палюче дихання і ВЖЕ волаєш все голосніше, мої руки відчувають, як піт пристрасті виступає на твоєму прекрасному тілі, я затискаю твій клітор зубами, а ти зі всієї сили притискаєш мою голову до себе, видаєш здавлений крик і кінчаєш. Я слабшають, закриваю очі і завмираю. Ми лежимо нерухомо деякий час, до тих пір, поки, ти не кличеш мене до себе. Я доповзає до тебе і влаштовуюся головою у тебе на плечі, ти гладиш мене по голові і береш з мене обіцянку наступного разу поступитися пестити мене першою. Я поступаюся. Ми помічаємо, що через завіски пробивається ледве помітний ранковий світло, ти вимикаєш нічник і ми засипаємо в обіймах один одного.