Ми з тобою в темному під'їзді піднімаємося сходами до ліфта. Ти оступатися, трохи спотикаєшся, я підхоплюю тебе за руку і ніжно стискаю її. Ні, я тебе не відпущу. Раз взялася. Ти начебто теж не особливо проти. Ми викликаємо ліфт, він приїжджає, розчиняються двері, ми заходимо всередину. Піднімаємося вгору. Я тримаю тебе за руку і милуюся тобою. Я пильно дивлюся на тебе, навіть не моргаю. Ти так мені подобаєшся, я не можу себе стримати, швидко нахиляюся до тебе і цілую. Ліфт приїжджає, ми заходимо до квартири. Я вже так хочу тебе, а там, до речі, теж темно, це мені на руку. Я входжу останньої, закриваю за собою двері і ми опиняємося в непроглядній темряві. Одним рухом я обіймаю тебе і притискаю до стіни. Я пристрасно гладжу тебе і намагаюся швидко зірвати з тебе одяг. Я не можу, так хочу тебе пестити, більше всього на світі ... Я роздягаю тебе, все валиться на підлогу. Я обіймаю тебе за талію і пригортаю до себе. Від твого тепла стає жарко. Я притуляюся носом до твого вуха і жадібно втягую в себе повітря. Мені подобається, як ти пахнеш, як ти пахнеш СКРІЗЬ. Я хочу тебе.
Мої губи цілують твої, відразу дуже глибоко. Твій ротик зводить з розуму. Твій язичок, такий прекрасний, коли пестить мій, я млею. Я відчуваю, який він у тебе солоденький. Ти так їм цілуєш мене, що я зовсім втрачаю контроль над собою, я розслабляюся. У мене по тілу вже йдуть хвилі. Ти обіймаєш мене, я бачу, що тобі це теж подобається, це так збуджує. Твоє насолода для мене найважливіше на світі, тому я дуже стараюся. Я цілу твою очманілий шийку, а мої ручки гладять спочатку твою спинку, а потім починають пестити твою прекрасну груди, вони стискають її і злегка погладжують сосочки. Від моїх дотиків ти здригаєшся, а я притискаю тебе до себе. Я хочу пестити їх язичком.
Я захоплює тебе в кімнату, ти лягаєш на диванчик, а я слідом за тобою лягаю зверху. Мої губки пестять твої сосочки, а ручки поступово стягують із тебе трусики. Ти допомагаєш мені, це так мені подобається. Я покусують твої груди, лижу твої напружені сосочки, я намагаюся бути дуже ніжною, у мене виходить, ти вже так сексуально, так глибоко дихаєш. Я погладжую твої ніжки, а потім починаю погладжувати твою пісечку. Ммм .... Ти розсовуєш мені назустріч ніжки. Вона така кінь трахкає дівчину відео солоденька у тебе, що я не хочу пестити її ручками, я хочу язичком, я хочу пробувати тебе на смак! Я повільно поцілунками спускаюся нижче, твій животик, такий чудовий, він так пульсує. Дитинка, ти правда, така смачненька .... Мммм.
Цілу твій животик ... спускаюся нижче, захоплюють твої ніжки і занурююся язичком в твою кицьку.
Від несподіванки ти стогнеш і притискаєш моє обличчя до себе. Ти згинатися. Я ніжно проводжу язичком по твоїх рожевим губками, які вони в тебе солоденькі ... Ти гладиш мене по голові, це незрівнянно. Я починаю лизати твій клітор, я всмоктують його в себе і відчуваю, як він пульсує. Ти починаєш задихатися. Ти відповідаєш своїми рухами моїм пестощів, це ще більше мене заводить і я починаю посилювати темп. Я всмоктують твої соки в себе. Мій язичок проникає в твоє піхву, таке гаряче і я починаю крутити їм всередині тебе. Я швидко-швидко працюю язичком. Ти сильно притискаєш мою голову до свого інтимного місця, я починаю задихатися. У тебе збивається дихання. Твій клітор починає пульсувати ще більше. Я смокчу його ще інтенсивніше. Все сильніше і сильніше. Ти вже на межі.
Ти кричиш ще сильніше, напружуєшся і слабшають. Ти кінчаєш, довго. А я гладжу і цілую тебе. Ніжно так. Адже ти моя найбільша солоденька цукерочка.