Ти лежиш на ліжечку, погладжувати свої чудові волоссячко, твій загадковий ніжний погляд грайливо зупиняється на мені і ти починаєш пильно вдивлятися мені в очі, легенько прикушує нижню губу, всім своїм виглядом даючи зрозуміти, що ти хочеш, ти скучила за моїми пестощів. Я розумію твоє бажання з першого разу, тим більше, ти казково спокуслива і я не можу встояти перед тобою. Я повільно підкрадається до тебе і обіймаю становище «зверху». Я роздивляюся тебе, твій невимовний ніжний аромат викликає запаморочення, а твоє прекрасне тіло примушує серце битися ще сильніше. Від дотику до тебе я спалахують як сірник, пристрасть і бажання захльостують мене.
Мій вказівний пальчик повільно стосується твоєї ніжної, гладенькою, такий збудливою шкіри, він плавно спускається від середини чола і нижче, проводять по носику, губок, від чого вони відстовбурчуються, оголюючи чудовий ряд зубок і виворітну сторону нижньої губи, таку спокусливу, ніжну і блискучу ...
Пухкими губками ти захоплює мій пальчик і він потрапляє у твій м'який, пристрасний ротик, пружні губки щільним кільцем стискають його, твій язичок погладжує мій пальчик, так солодко, що я від задоволення закриваю очі. Потім мій, вже гарячий і вологий пальчик вислизає і спускається нижче .... Він огинає лінію підборіддя, погладжує шийку і спускається нижче, до грудей. Я відчуваю, як твоя шкіра повільно покрилася мурашками, як ти мимоволі, злегка розсунула ніжки ....
Моє обличчя наближається до твого, мої губки шукають твої, знаходять, і я починаю покривати їх маленькими ніжними поцілунками. Так приємно, що я мимоволі заплющую очі, і хочу, як можна гостріше відчути ніжність і аромат твоїх привабливих губок. У пориві відкриває ротик і мій язичок повільно і дуже ніжно проникає в нього ....
Мене стрясає дрібна приємна дрож ... Мій язичок проникає глибше, а твій язичок спрямовується назустріч моєму ... Їх кінчики зустрічаються, дуже ніжно погладжують один одного і сплітаються в пристрасному пориві, поцілунок стає все більш трепетним і глибоким .... Від цього спокусливого блаженства я починаю тихенько мукати, а моє тіло притискається до твого все сильніше. Мої руки досліджують твоє тіло, погладжують твої чудові форми, вони затримуються на грудях і починають пестити їх, м'яти і стискати. Я оголюють твої чудові сосочки, доторкаються до них, стискаю і легенько крутити. Від моїх таких пестощів ти вигинається, видаєш стогін, який зводить мене з розуму. Твої ручки обіймають мене і притискають міцніше до себе. Ти гладиш мою спинку, мою попочку, доторкатися до сосочків. ... Стає спекотно і солодко. Наші напружені сосочки зустрічаються і труться одна об одну ... Мій рот пестить твоє вушко, мої зубки ніжно прикушує його, мій язичок пестить твою вушну раковину, потім я цілу твій розмір члена в 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 років підборіддя, спускаюся нижче, захоплюють губами шкіру на твоїй шиї і злегка посасиваю, ніжно так . Ти стогнеш і мимоволі підштовхуєш мене нижче. Твої ніжки обхоплюють мене і я гладжу твої коленочкі. Я пещу ротиком твої груди, спочатку не торкаючись сосочків, потім і їх ... які вони в тебе вже тверденькіе. Я захоплюють твій сосочок і втягую в ротик, пещу його язичком, посасиваю його, лижу його, захоплюють зубками і потягується. Я відчуваю, як шалено калатає твоє серце.
Мої пальчики пестять другий сосочок. Ти вигинається й притискаєш мою голову до себе. Я знімаю з тебе трусики, беру пальчик у рот, грію його, увлажняю і запускаю в твою пісю, ти здригаєшся, від чого я збуджуюсь ще сильніше. Ти підштовхуєш мою голову нижчим. Я опускаюся, повільно і пристрасно облизує твій животик, ти відчуваєш моє палке порушену дихання. Мій рот досягає твоєї писи і я починаю пристрасно її пестити. Мій язичок опускається вглиб твоєї палаючої промежини ... Мммм, яка ти гаряча. Він смикає твій клітор, лиже його, я всмоктують його в себе і посасиваю легенький, потім все сильніше ... я задихаюся, ти звиваєшся і кричиш ... Тобі дуже добре. Я погладжую твої ніжки, стегна, стискаю твою попочку, пальчиками масажую і розтираю твою другу дірочку. Ти кричиш, стаєш ще мокрі, ще гаряче, ти все сильніше рухаєш стегнами, у мене перехоплює подих від такого блаженства, я задихаюся. Я вже не встигаю рухатися з тобою в такт, але працюю мовою все сильніше. Ти видаєш здавлений крик, я злегка прикушує твій клітор, а потім починаю смоктати його, що є сили, ти здригаєшся і кінчаєш. Я завмираю, закриваю очі і вилизують тебе, гладжу тебе і обнімаю тебе.