Я з посмішкою дивлюся на свою улюблену дівчинку. Ось уже рік як ми разом і сьогодні нарешті вона виявилася моєї ліжечку. Вона лежить заклично розсунувши ніжки, але я знаю що вона боїться, адже це її перший раз з дівчиною. Починаю гладити її ніжки, вони такі гладенькі, з ніжною шкірою-її так збуджує коли їй гладять ніжки. Спочатку пещу своєю рукою зовнішню сторону, її дихання вже починає уриватися, але ж ми тільки почали Ніжно пестять внутрішню сторону її стегон, вона розсовує ніжки ширше. У неї розкішні ніжки: довгі, як у моделі, з витонченими ступнями і акуратними пальчиками. Я люблю її, тому починаю цілувати її ніжки, поступово просуваючись до трусиків. О, моя Богиня, вона знає що я люблю чорну мереживну білизну, вона одягла його спеціально для мене. Знімаю з неї плаття і трусики, її розкішне тіло світитися від задоволення. Невелика груди, тонка талія, пишні стегна, довгі ніжки-справжня королева, моя пісня. Лягаю поруч з нею і пещу рукою її груди, пощипував соски, вона закриває очі від задоволення, але ж я говорила, що найсильнішу насолоду може дати тільки дівчина. Знаходжу губами сосок, починаю його посмоктувати, в цей час пальчиками пещу її мокру кицьку. Вона спочатку стискає ніжки, але потім знову віддає себе в мої руки. Прокладаю доріжку по її животику до гладкої киска, вдихаю запах її плоті, і впиваюся поцілунком в її нижні губки. Відповіддю на мої дії служить її полувздох-полустон.
Моя солоденька вже тече, я із захватом п'ю її нектар. Але треба дати її більше. Звільняюся від одягу, під моїми штанами ховалися трусики з штучним членом. Толстим і 20 см в довжину, все для моєї коханої. Проводжу сухий голівкою по її вологим складочкам і плавно вводжу в її мокру глибину. На мить вона відкриває очі, але потім знову закриває їх. Починаю повільно рухатися, я ж знаю як їй буде приємніше. Вона починає мені підмахувати, рухаюся швидше. "Глибше!" - Просить моя пісня. Дістаю член з її кицьки і одним рухом заганяю його до кінця. Гучний стогін, вона обхоплює мої стегна своїми ніжками і стогне, неважливо що нас почують сусіди, ця ніч лише наша. Перевертаю її, ставлю рачком і одним рухом входжу в кицьку-її стогони стають на порядок голосніше. Однією рукою тримаю її за стегна, інший пещу її клітор. Вона тремтить у моїх руках, я вже трахаю її, безжально і грубо, їй подобатися це. Ложу руку на її попку, пальчиком "випадково" потрапляю на трояндочку ануса. Спочатку моя цукерка трохи відслоняє, але потім як правильно лизати пизду починає трохи тертися попкою про мій пальчик. Я думаю не варто говорити чого вона хотіла. Я провела пальчиком по її киска, змочуючи його її соками, і почала круговими рухами пестити анус, проштовхуючи пальчик все глибше. Ось уже звістку пальчик зник у її попка, вона така вузенька. Починаю розробляти її попку, моя маленька вже кричить від насолоди, додаю ще один пальчик і моя цукерка починає кінчати. Вона кричить, гарчить і звивається, а я трахаю її членом в кицьку і пальчиками в попку. Вона завмирає, але я знаю, що ненадовго.
Ложу руку на її киска і вже через 5 хвилин вона починає елозіть по моїй руці, намагаючись насадити. Ложу під її животик подушечку, її попка задерта, починаю пестити анус язичком, вона впускає його у свою попочку і смикає клітор. Беру її стегна і різко насаджують на член, вона кричить від болю, але я знаю, що скоро вона буде кричати від насолоди. Не рухаюся, щоб вона звикла, тереблю її клітор, цілу спинку, вона починає насаджуватися на член, я беру її за стегна і починаю трахкати в попку. Спочатку ледь рухаючи членом, потім все з більшою амплітудою. Дістаю член і повністю вганяю його в попку, моя цукерка кричить так, немов безперервно кінчає, може й так. Виходжу з неї, вона протестує, але я підкладаю подушку під її попку, ложу її ніжки собі на плечі і знову входжу в її попку, трахаю свою дитинку, бачу її закриті очі. Її пальчики миготять на клітор, однією рукою я стискаю її груди і вона здригається від ще одного оргазму, від виду кінчаючий лялечки кінчаю і я, лягаю поруч з нею і притискаю її до себе. Солодких снів, кохана