Мені було 18, тоді я ще вчилася в інституті, якраз закінчилася літня сесія і ми поїхали з однокурсницями на пікнік на берег річки. Неабияк взяли спиртного і курива, якого б вистачило на роту і пішли ... Серед нас була дівчина, яка любить лесбійський секс і групповуху .. Так от ця дівчинка поклала на мене свій хтивий очей і коли всі вже добряче прийняв Свою, я пішла до кущиків пописати, тільки почала одягати свої красиві мереживні трусики, як почула шурхіт ззаду. Стояла вона ... Я піднялася, застібаючи ширіньку на обтягуючих штанцях, а вона дивилася .. Потім підійшла до мене і я відчула її гаряче дихання на своїй щоці, в наступну мить наші губи злилися в пристрасному поцілунку. Я завжди хотіла спробувати з дівчиною .... Потім її рука хтиво ковзнула на мої груди і почала м'яти її. Інша рука повільно потягнулася до застібці на бюстгальтері і розстебнула її .. і почала пестити мої груди вже обома руками. Далі вона стягнула з мене футболку і з себе теж, при цьому оголивши пружні груди 4 ого розміру. Я почала смоктати її соски і гладити по гнучкій спині, в той час як вона пестила мене руками. Потім розумна дівчинка полізла в сумку, яку я спочатку не помітила і дістала звідти плед. Розстеливши його, вона поманила мене на нього і я слухняно лягла поруч з нею. Ми начло цілуватися взасос, чіпаючи один одного мовами і пестячи груди. Потім вона сповзла мелено вниз і розстебнула мої штанці, під стрінгами з рожевого мережива все текло, Юля це помітила і сказала:
-Збудилася моя крихітко?
І відсунувши трусики убік почала вилизувати мені. Мені ще ніколи не було так приємно. Її ніжний язичок ковзав по моїй минає промежини, заходячи все глибше у піхву, потім я відчула ніжний дотик до мого анального отвору. Як старанно вона вилизувала його, голі дівки як ніжно ... Я захотіла доставити їй теж задоволення і ми встали в позу 69. І лизали дуг одному. Я відчувала як їй приємно від мого язичка, як здригається її промежини, і посилила темп, приділяючи особливу увагу її соковитому клітора, яка виникла і потемнів. Потім вона потягнулася до сумки і дістала звідти 2 дуже товстих фалоіммітатор і сказала:
-Можеш робити зі мною що хочеш ...
Я в свою чергу сказала те ж саме ... І відчула як на моїй попці працює її мову. Я теж вилізала її анальчік, змастивши його рясно слиною початку в нього вставляти голівку гумового члена, попа почав стискатися, я наполегливо продовжила, Юля стогнала від того як їй було приємно, вона розслабилася і гумовий хуй увійшов у її лоно. Я включила вібратор, і вона застогнала, я почала рухати вібратором у її придбання та засунула 4 пальці в її поточну, раздроченную пизду. Юля всадила грубо в мою пизду фалос, а попові стимулювала пальчиком, а коли вібратор був весь у моїй мастилі, направила його в мою попку, акуратно виймаючи і вставляючи його. Так ми ублажали один одного півгодини, і тут я зрозуміла, що до мого анусу прокрадається оргазм, я почала актине рухати в ній і вона почала трястися в оргазменную судомах. Щоб я теж отримала оргазм, вона почала вилизувати мені клітор і я, мукаючи щось невиразне скінчила. О, який це був оргазм ... мені сподобалося з нею, хоча в наступний раз я вирішила урізноманітнити деким ще, але це вже інша історія!
Дівчата, пристрасні в ліжку, пишіть, хочеться сексу без зобов'язань. Анжеліка.