Історія, яку я вам хочу розповісти, сталася насправді. Ми одружені вже 12 років. Звичайна подружня пара. Дружина, у свої 32 роки виглядає вельми привабливо. Красиві груди четвертого розміру, довгі ноги, приголомшлива попа, на яку заглядаються багато чоловіків.
Близько року тому ми були в Москві, дружина з своїм науковим справах (вона писала дисертацію і поїхала закріплюватися за науковим керівником), а я просто побродити по столиці. Увечері, повернувшись до готелю дружина сказала, що трохи пізніше приїде її науковий керівник, професор, і ми влаштуємо у номері невеликий фуршет. Швидко замовили випивку і закуски, привели в порядок номер. Рівно о восьмій у двері постукали.
На порозі стояв чоловік років шістдесяти, невисокого зросту, з великою залисиною, в окулярах і з акуратно підстриженою борідкою. Павло Іванович - представився він. Ми сіли за стіл. Після третьої чарки коньяку обстановка стала більш невимушеною. Ми спілкувалися як старі добрі приятелі. Непомітно спорожніла і друга пляшка. Всі були добряче напідпитку. Професор запросив мене вийти покурити на балкон і там, задумливо покурюючи сигарету, просто сказав, що в мене просто чарівна дружина, і що він за останні роки жодного разу не відчував такого потягу до жінки як зараз.
Це було сказано так просто, що я трохи розгубився, а він, бачачи мою розгубленість почав скоромовкою переконувати мене, що рано чи пізно всі дружини зраджують своїм чоловікам, і щоб уникнути цього треба урізноманітнити своє сексуальне життя, але, по чесному, без обману, з дозволу і в присутності один одного. Чи то випите взяла своє, але в його словах я почув певний сенс. Мало того, я відчув, що ця розмова мене порушив. Я знизав плечима і сказав, що не знаю, як на це подивиться дружина. На що він радісно сказав, що радий моєму згоди, і що якщо вона буде проти то, звичайно ж, ми забудемо про цю розмову. Він попросив мене посидіти хвилин п'ятнадцять на балконі в кріслі, зробивши вигляд, що я задрімав, а сам увійшов у кімнату. Я бачив, як він підійшов до моєї
дружині і обійнявши її ззаду став що то їй швидко шепотіти на вухо. Через пару хвилин вона увійшла на балкон, але, побачивши, що я сплю, повернулася назад. Професор підійшов до неї впритул і, взявши її за попу щільно притиснув до себе. Вона спробувала відсторонитися, але він вже запустив свої руки їй під плаття і міцно стиснув її дупу. Не відпускаючи її він підійшов з згвалтування онлайн нею до дивана і, посадивши її на диван різким рухом зняв з неї трусики. Потім він припав губами до її гладко поголеною киска, і я побачив, як стегна дружини розслабилися, і вона розсунула ніжки. Вона сиділа на дивані, прикривши очі і покусуючи від задоволення губу. Не перестаючи пестити її професор швидко звільнився від штанів і з під сорочки виглянув, на диво міцний для його віку, великий, не менше двадцяти сантиметрів вузлуватий член з просто величезною грибоподібних головкою лілового кольору і великими відвислим яйцями. Ще секунда і він міцно тримав задерті ноги дружини у себе на плечах. Підтягнувши її дупу до краю дивана, він повільно ввів своє знаряддя в мокру щілинку дружини на всю довжину. Вона зойкнула, не очікуючи такого напору, але він вже по хазяйськи натягував її на свій блискучий від мастила член, ляскаючи яйцями по її дупі. Це тривало близько сорока хвилин. Він трахкав її ззаду, зверху, посадивши її на себе. Діставав член повністю, від чого її губки виверталися слідом руху його голівки, і з силою заганяв його знову. Потім, розсунувши половинки, спробував ввести їй в зад, але у нього не вийшло. Зрештою, він, басовито рикнув, накончал їй між її шикарних булочок. Я так і не зайшов до кімнати. Але найдивніше, я дійсно відчув задоволення, дивлячись як він трахкає мою улюблену дружину.
Потім він, швидко одягнувшись, пішов. Я продовжував сидіти на балконі, поки дружина приймала душ, думаючи про те, як їй сказати, що я все бачив. А коли вона, благоухая чистотою, увійшла після душу на балкон і притулившись до мене всім тілом, поцілувавши мене в губи прошепотіла: Спасибі тобі, Павло Іванович мені сказав, що ти не спиш:. Я притиснув її до себе і зрозумів, що з цього моменту ми почали іншу сексуальне життя повну бажань і насолод.
Далі буде.