Наташа досить часто відвідувала свого хворого дядька. У молодості він пив, не просихаючи, і до своїх 60-ти років допився до сильного склерозу. Наташа не засмучувало, що він ніколи не впізнавав її і завжди запитував, хто вона. Але приймав її завжди радісно, інтуїтивно відчуваючи, що про нього піклуються і хочуть нагодувати.
У цей липневий жаркий день Наташа їхала з пустотливою думкою. Ідея пустувати у присутності дядьки прийшла до неї давно, але тільки сьогодні вона зважилася втілити її. Наташа під'їхала до будинку, де жив дядько Валера, і заглушила машину. Із сумки вона дістала коротку спідницю, яку приготувала ще вдома. Переодягнувши спідницю, Наташа зняла трусики і вийшла з машини. До під'їзду було кілька метрів, які вона пройшла в сильному хвилюванні: спідниця була настільки короткою, що Наташі здавалося, всі перехожі бачать, що вона без трусів. Дядя Валєра відкрив двері, як завжди посміхаючись своєю дурнуватою посмішкою. Наташа привіталася і пройшла на кухню. Діставши з пакету деяку їжу, вона сіла на табурет навпаки Валери і стала розмовляти. Розмова не клеїлась, так як не було про що. Тоді Наталя вирішила, що чекати більше немає чого і пора приступити до виконання наміченого плану.
Вона подивилася на вікно.
- Які у тебе брудні вікна. Дай мені ганчірку, я їх швидко протріть, - сказала Наташа.
Дядя Валера подав їй ганчірку і сів на своє місце, де сидів завжди: на низенькому диванчику перед столом біля вікна. Намагаючись зберігати спокій, Наташа встала на табуретку і зробила крок на широке підвіконня. Від хвилювання розмовляти вона не могла. Тому вона мовчки протирала скло, повільно наближаючись тому боці підвіконня, біля якої стояв диванчик. Опинившись навпроти дядьки, Наташа, стоячи до нього спиною повернула голову і запитала:
- Ти давно не мив вікна?
Валера подивився на Наташу, і було видно, що він не може відірвати погляд від її попки, яка була так добре йому видно знизу. Наташа не стала чекати відповіді і, нахилившись, почала протирати середину вікна. Вона відчула, що коротенька спідничка, ледь прикривала її до цього, зараз піднялася майже до середини попки. Крадькома подивившись на Валеру, Наташа побачила, що він, не відриваючись, стежить за рухами її сідниць. Від думки, що на її голу попу дивиться чоловік, що знаходиться всього в метрі від неї, хвилювання Наташі відразу зникло. Його змінило сильне збудження, від якого хотілося робити дурниці і піти ще далі. Зараз ти ще не таке побачиш - подумала про себе Наташа. Вона встала напроти Валери і, як ніби щоб протерти нижню частину вікна, присіла навпочіпки, злегка розставивши ноги.
Її вологі, налівшіеся статеві губки розійшлися в сторони, оголивши перед Валерою вагіну молодої жінки. Великі статеві губи Наташі були покриті густо зростаючими волоссям, з яких випирають масивний клітор. Було видно, що дядько Валера втратив дар мови і не міг поворухнутися. Наташа насолодилася хвилюючим почуттям, яке знайоме всім ексгібіціоніста, і, закінчивши протирати вікно, злізла з підвіконня.
- Ну й спека! Дай мені рушник, піду сполосніть, - сказала Наташа Валерію, не кліпаючи дивився на неї.
Взявши рушник, Наташа зайшла у ванну, залишивши двері не щільно закритою. Вона відкрила воду про стала чекати. Чекати, природно, довелося недовго. Через кілька хвилин до залишеної щілини підійшов Валера. Було видно, як він притулився оком до клацаючи.
Хочеш продовження, мій дорогий? На, дивись! Наташа перестала поливати на себе водою, повернулася обличчям до дверей і встала двома ногами на краю ванни.
Потім вона сила, розсунувши стегна якомога ширше. Взявши мило, Наташа стала повільно намилювати свою пизду. Час від часу. вона кидала
погляд на двері. Це тільки розохочує її. Молода баба в розпусну позі сидить перед мужиком, гладить свої волохаті губки і смикає мокрий клітор, як ніби не бачачи його! Наташа змила піну, не міняючи пози. Потім вона розсунула руками статеві губи в сторони і підтягла їх нагору, оголивши свій немаленький клітор. Як вона хотіла, щоб у цей момент хтось вилизав всі закутки її м'ясистої пізди, обсмоктав змучився клітор, провів рукою знизу вгору по мокрих статевим губам: Через секунду з неї вирвалася потужний струмінь. Опустивши голову, Наташа дивилася на свою промежини, поки потік не вичерпався. Потім вона закрила воду і стала витиратися. Дядя Валєра, невідривно стежачи за подіями, відійшов від заповітної щілини, викликавши усмішку на обличчі Наташі.
- Як же я втомилася, - сказала Наташа, вийшовши з ванної, і, знайшовши дядька Валеру на своєму місці біля вікна.
Щоки його горіли, він мовчав.
- Піду приляжу, якщо ти не заперечуєш, - кинула вона і увійшла до кімнати.
Обстановка була невигадливій: диван, ліжко, невелика шафа, тумба з телевізором, посередині - стіл. Наташа, обмотана рушником, лягла не диван, який стояв навпроти дверей. Вона вирішила, що спочатку треба все показати зі спини. Тому вона лягла на живіт, підтягнувши до себе зігнуту в коліні ногу. Через кілька хвилин у кухні почулося шарудіння. Було чутно, як Валера встав зі свого місця і повільно попрямував до кімнати. Наташа лягла так, що їй було видно дверний проріз. У дверях з'явився Валера. Погляд його був направлений туди, де сповзли рушник оголило вид на розставлених попу і пизду. Розкрилися волохаті губи, з яких стирчали малі губки і притиснутий до дивана клітор, притягували до себе, як магніт. Валера зробив кілька кроків до дивана і зупинився. Перед ним лежала 25-річна баба, у якої він міг розглянути все те, про що вже встиг забути. Валера присів. Перед його очима була розкрита пизда, з якої сильно сочилася волога. Наташа посилено справи вигляд, що задрімала. Але насправді їй хотілося тільки одного: щоб зараз цей старий торкнувся її губ, провів рукою від ануса до живота, помасажував клітор і погладив пальцем вхід в піхву.
Вид розкинутих ляжек з розкритою пиздить так порушив Валеру, що далі себе стримувати він вже не міг. Він потихеньку розсунув пальцями її пизду і провів долонею по малих губ. Наташа теж не могла більше терпіти і підняла попу назустріч руху його руки. Валера повільно гладив їй пизду, зрідка зачіпаючи стирчить клітор, що особливо доставляло Наташі задоволення.
- Подобається? - Запитала Наташа, не відкриваючи очей.
Валера нічого не відповів, а лише сильніше натиснув на клітор. Наташа відкрила очі.
- Я хочу, щоб ти подрочіл мене як слід, - сказала вона і перекинулася на спину.
- Поліжі мені пизду, - сказала вона і присунула свою вагіну майже до самих губ дядька Валери.
Він руками розкрив великі губи, підтягнувши шкіру наверх.
- Який у тебе великий Сікела! - Сказав Валерій. - Я таких не бачив.
- Оближіть його! - Наказала Наташа.
Валера вдихнув глибше запах молодий пізди і притулився мовою до наташіного клітора. Порушення Наташі було настільки велике, що в той момент, коли Валера доторкнувся пальцем до входу в піхві, вона стала звиватися в сильному оргазмі. Валера ввів їй палець голі целки всередину і став швидко водити їм туди-сюди. Це тільки посилило Наталчина оргазм. Вона не розуміла, що відбувається. Вона лише бачила, як сильний струмінь вирвалася з її пізди і вдарила в груди дядькові Валері.
Ну і пиздой! Сказала, завтра ще прийде - подумав Валера, коли двері за Наташею закрилася. - Поставлю її раком на стіл, буду розглядати її піздіщу ззаду!
Ах ти - блядь така, Наталя Сергіївна! - Думала Наташа в ліфті.
Але на обличчі її грала пустотлива усмішка.