Осінь ... знову холодно вечорами.
Дівчата, закутавшись у синтепон, поспішають каблучками по своїх справах.
Зябко.
Не зупинишся, тільки трохи притримай крок - студений вітер забирається під куртку і крутить холодними щупальцями по плоті.
Зябко.
Тоді, влітку, я пам'ятаю дівчат іншими. Сонячні дівчата, спекотні липневої млістю. Мої милі незнайомки. Неквапливий говір, милий сміх, легкому платтячку. Цікавий вітер-бешкетник, ластящійся під дівчачі спідниці.
Я милуюся своїми незнайомками. Магія жіночої таємниці огортає кожну з них і я розумію, що вони потрібні мені. Без них світ був би сірим і слизьким. Як ця осінь.
Літо - час мрії. Фантазія, як струмок у повінь, виходить з берегів розуму і розливається гарячої пристрастю по венах. Я знаю, що буде зі мною цього літа і готовий до цього. Так буває завжди і це тому, що я - людина. Любов прокидається у весну і, набравши силу, розкидається над світом своєї нестримної пристрастю. Намагнічені тяжінням любові, мої незнайомки викладають чудовий візерунок плоті, і я милуюся їм, і я стаю частиною цього візерунка. І, от, вже весь світ переливається мозаїкою любові.
Я люблю моїх незнайомок. Пронизливе сонце - мій союзник. Я дивлюся вслід моїй мрії і милуюся контуром її Точеного тіла. Сонячний промінь послужливо ковзає за моїм поглядом і я проникаю думкою під тканину її легкого платтячка. Я огортає її своїм теплом і припадаю до її лона своєю пристрастю. Я вершу магію думки, я створюю свій примарний світ і проживаю його в цей коротку мить. Мої невидимі помічники, скуштувавши плоду моєї уяви, розсіюються в серпанку простору. Вони зберуться знову, коли я знову віддамся магії безтілесною любові. А зараз - я один. Один.
Дівчата, закутавшись у синтепон, поспішають каблучками по своїх справах.
Зябко.
Я спускаюся по вулиці і проводжаю поглядом свою незнайомку.
Високі підбори, щільна спідниця, синтетика від холодного вітру і шерсть з бавовною впритул з тілом, що рятують мою фантазію від осені.
Я пам'ятаю літо. Здається, що я знову один і покинуть, але це - знову ілюзія.
Моя фантазія живе в місці вічного літа. Адже я - людина, і я створюю свої світи у вічності. Я трохи втомився, літо наповнило мене новими силами, але і обтяжити своєю пристрастю. Тепер я готуюся до пралайі холодного дихання зими. Мені потрібен час, щоб мої фантазії стали частиною мене або розчинилися в небуття. А поки що - осінь.
Оcень. За вікном шарудить листя, поганяти ледачим вітром. Він знає - йому нікуди поспішати. Осінь пройде своєю чергою і поступиться місцем часу нерухомого забуття. Природа завмирає, світ засинає, і життя занурюється в сон. Лише я залишаюся один на один з довгими ночами холоднечі. Адже я - людина, і я прийшов сюди вічним свідком цього світу. Вічність - це ж так недовго!
Осінь за вікном, і я пам'ятаю своїх улюблених незнайомок тим спекотним літом.
Моя пам'ять зберігає їхні милі риси, і я вірю своїй пам'яті, адже я - людина, і я - створив цей світ. Світ примарних ілюзій, що стали моїм світом.
... знову осінь за вікном ...