Я ж прийшов від цього видовища в тихий жах ... я усвідомив всю дріб'язковість своїх домагань на доставлення задоволення прекрасній статі, коли на світі існують подібні красені. Мій інструмент, звичайно, ні в яке порівняння не міг іти з цим велетнем. Я відчував себе принижено і ображено. Я зробив кілька безцільних кроків вперед і був помічений дружиною. Вона холодно на мене подивилася, але так само вона могла побачити і крізь мене, наче я зроблений зі скла, немов нічого емоційного мій вигляд для неї вже не значив. Жоден м'яз не ворухнувся на її обличчі. Вона перевела свій погляд на Олексія і прошепотіла лише одне слово ... Хочу!
Далі був лише шелест тертьових один про одного тел. Її руки ковзнули по його спині на сідниці, пальці вп'ялися в їх округлість, губи знайшли голівку, його стовбур зник у лоні її рота, а її очі закрилися і вже не відкривалися до самого фіналу. Жадібно чмоканье і лише одне бажання - заковтнути - опанувало моєю дружиною.
Олексій був більш ніж стриманий
і холодний. Руками він до неї не торкався. І я зрозумів, що нічим більше не міг би він ще жаркіше розпалити цю топку бажань. Така підкреслена відстороненість змусила її різко встати, і все так само, з закритими очима, сплести обидва зап'ястя у нього на шиї і потягнутися ніжками до його талії. Він все зрозумів без слів. Через секунду Олексій міцно стискав її сідниці, голі хлопчики 9, 10, 11, 12, 13. 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 років а вона, нашіптуючи лише одне слово хочу, направляла його напружене знаряддя до себе всередину. І ось вона потрапила. Обіймає його за шию, сідає, щільніше обхоплює ніжками його талію. Він не поспішає. Увійшла лише головка - гортанний видих дружини, одна третина - а-а-а-а-х, тому - дві третини - о-о-о-о-х, тому - до кінця - крик болю і жадання.
Потім знову, потім швидше.
Я стою в метрі від цієї дивної нічого не бачить навколо себе злучується пари чужих, але так несамовито спільно спалюють себе людей. В голові у мене порожньо, в душі - ковадло, сам я збуджений і пригнічений одночасно. Я для них не існую. Я підходжу і доторкаються до напружених яєчок Олексія, я проводжу долонею від куприка до промежини своєї дружини - мене немає. Це горнило спалює гігантські запаси нерозтраченої пристрасті і подих слабкого вітерцю не змінить процеси в ньому.
Дружина відверто кричить і стогне, гримаса пристрасті спотворює її обличчя. Мені здається, що навіть живіт її здувається, коли Олексій глибоко проникає в неї. І раптом з його глибин лунає звіриний рик, з рота дружини хрипіння - останній страшний удар всередину її тіла і побілілі від напруги голі гарячі тіла валяться на диван ...
Він потім довго вибачався, казав, що це його перша професійна помилка, що він ніколи до цього не дозволяв собі кінчати при статевому акті з клієнткою, що всі витрати візьме на себе. Я кивав, дружина не сприймала ці слова взагалі - стояла зі скляними очима й дивилася на чоловіка перед нею, тепер я знав, на ЇЇ чоловіка.
Через півроку ми з нею розлучилися.