Нещодавно прочитав оповідання про те, як він збуджується, коли його дружину бачать голою, і зрадів, що знайшов "однодумця". Отже, не такий вже я збоченець, в усякому разі, є такі, як я. Розповім і я про свої, вірніше, про наших "подвиги".
Найцікавіше, що мою дружину теж звуть Дашенька, і що їй теж 18, вийшла вона за мене в 17, ще в школі, і не тому, що чекала дитину, а просто з любові - у нас в Україні можна розписуватися в 17 років. Вона теж була целочка до весілля, і навіть трохи після - не тому, що у мене не виходило, а тому, що вона така масенькая, тендітна, їй боляче, ну а я ніяк не наважувався домучать її до кінця. Ми звикли догоджати один одного руками, мовами і так далі, ну, так і тривало досить довго. Тим більше - я старший від неї на десять років, ну і ось - дуже боявся нашкодити. Потім домучал, звичайно, і зараз нам дуже класно:)
І за описом наші дружини схожі: і у моєї Манюня "попка сердечком", фігурка тендітна, ладна, а грудки великі, пухкі, смачні-смачні, соски сторчма стовбурчаться, і волосся на голівці в'ються кучеряві, тонкі і пухнасті. З неї один художник навіть ангела для ікони писав, вже коли ми з нею познайомилися і щосили цілувалися. Кицьку я не дозволив їй голити, там у неї такий пушок солодким, теж кучерявий і золотистий. Загалом, з Вейсового Дашенькой багато збігів, і я навіть жартома спитав свою Даші, коли ми читали ці розповіді, чи немає у неї де-небудь іншого чоловіка. Жарт, звичайно, Дашунька моя зовсім дівчинка, просто ось бувають такі прикольні збіги.
Загалом, я теж став помічати, що мені страшенно хочеться, щоб Дашку "застукали" десь негліже. Дася у мене сором'язлива, вихована скромницею, мені навіть непросто було вблагати її роздягнути грудки до весілля, ну, і я соромився, звичайно, присвячувати її у свої фантазії, і тим паче просити її щось таке зробити. Тільки сам фантазував щосили, збуджувався, ну і відігравався на ній, звичайно. У прямому сенсі:).
І одного разу мої фантазії несподівано збулися. У нас усе вийшло випадково, я нічого такого не планував. Сталося це на пляжі. Це був пустельний берег Дніпра, місце досить відокремлене, пляж метрів 100, і з усіх боків дерева. Загалом, ми там були одні, і я через хвилин 10 освоївся, став голубтеся з Дасей, загравати з нею, пеститися, і зняв з неї спочатку купальник, а потім і плавки. Вона сильно соромилася, прикривалася, хоч нікого і не було, а потім теж освоїлася, перестала прикриватися й згинатися, і навіть побігла голяка у воду. Дашунька не стільки купалася, скільки плюхалися, красувалася і дражнила мене. Потім вийшла і стала гратися - бігати і танцювати.
Нам було офигительно класно удвох. Загалом, в один прекрасний момент ми обидва якось раптом помітили, що на пляжі є люди. Вони якось тихо прокралися, або ми захопилися один дружкою так, що нічого не помічали - коротше, на голу Дашенька у всій красі давно вже дивилися людина 5 або більше. Ясно, що вони бачили, можна сказати, все.
Дася так і присіла. А у мене всередині якось ухнуло все, я і так був розохотить Дашуня, а тут взагалі поплив ... страшенно хотілося, щоб Даша не одягалася, а побула голою під чужими поглядами. Дашуня моя мало не плакала, сиділа втиснувшись попою в пісок, зціпивши коліна, і навіть соромилася встати і одягнутися. Тут мене як прошібло, я присів, обняв її, почав пестити і просити не одягатися. Заспівав їй, яка вона красотулечка і сексі ... в загальному, видав себе з головою.
Вона так здивовано подивилася на мене і запитала "тобі що, хочеться, щоб мене бачили голою?" Я не відповів прямо, а став вішати локшину, мовляв, хочу похвалитися, яка вона у мене красуня, і щоб мені заздрили, і вона ж уже хвилин 5 танцювала перед ними голяка ... Даша дивилася на мене, ніби бачила вперше в житті, а потім сказала "тоді і ти роздягайся". Але я сказав "не можу" і поклав її руку на свій член, що стояв колом. Він від того ледь не вибухнув ...
Тоді Дашенька знову дивно подивилася на мене і почала повільно-повільно вставати. Вона весь час дивилася на мене, щоки в неї були малинові, і я сам відчував, як заливаюся фарбою під її поглядом. Коли вона встала на весь зріст, люди за моєю спиною загомоніли і заплескали. Ми обернулися ... я був, чесно кажучи, в легкому шоці і не знав, що робити, а Дашка знову подивилася на мене і пішла до цих людей. Я пішов за нею, у мене все пливло перед очима. Я бачив - вона сильно цурається, щічки у неї яскраво-червоні були, і на ключицях червоні плями, але на мене вона дивилась так, ніби питала "ти цього хотів ?"...
Вона стали нас гукає, галасувати, типу "круто", "вау" і т.п. Там було два хлопці, решта дівчат. Даша моя підійшла до них, зупинилася метрів за три, вперлася ручки в боки і сказала їм: "ну і як це називається? Підкралися, значить, за голою підглядати? Нате тоді, дивіться, чого не побачили!" і підходить до них ще ближче і повертається перед ними усіма своїми принадами. Голосок її зривався, я майже не впізнав його, і мордочка яскраво-червоні, і руху незграбні. Але в оченятах світився пустотливий чортик, вже добре знайомий мені.
Чуваки стали виправдовуватися, типу вони не підглядати, вони просто прийшли купатися і відпочивати, вони ж не знали, що тут такий інтим, і т.д. При цьому вони все просто пожирали очима Дашенька, не тільки хлопці, а й дівки, і здорово все збентежені були тим, що перед ними гола дівка стоїть, і так зухвало говорить з ними, а я мало не закінчив тоді, і присів навпочіпки, щоб приховати член, розпираючий плавки. Дашка сказала: "ну, не знали. А потім дізналися, і залишилися витріщатися?" Тут один з хлопців зробив їй незграбний комплімент - типу йому хоч і соромно, і він дуже вибачається, але не шкодує, що залишився, тому що побачити таку дівчину ... Інший підтримав його. Дівки, хоч і мовчали, але посміхалися і з відвертим інтересом витріщалися на Дашкін принади. Дашка озирнулася на мене, підморгнула, Паршивка, і каже їм: "Ну, і на що ж тут дивитися?", І підходить до них ще ближче, на відстань витягнутої руки.
Я просто не вірив у реальність що відбувається. Хлопці здорово зніяковіли і не знали, що відповісти, а дівчина одна сказала "у вас така фігура ..." "Яка?", Запитує Дашка. Вона була королевою цієї ситуації, чувака було соромно і ніяково, а вона керувала ними й дражнила їх, як хотіла, і мене теж. Ось це так, сором'язлива моя Дася! Втім, я вже знав, який чортик в ній сидить.
Дівчата сказали "красива", "струнка", ніяково хихикнули, хлопці підтримали їх, промимрив щось невиразне, а Дашка граціозно вильнула тілом - незграбність рухів зникла, наче й не було - і перепурхнув, як балерина, на шкарпетках через отетерілих хлопців, що напівлежить на піску, показавши їм вже точно ВСЕ. Її великі груди гойдалися при цьому так, що дух зводило. Потім він сказала їм "сподіваюся, перегляд був приємним", глузливо вклонилася, звісивши грудки, і пурхнула до мене.
Взявши мене за руку, вона змусила мене встати, обвила руками, припала всім тілом, як вона вміє, і почала цілувати так, що ще мить, і я б скінчив. Я гладив її по попі, не відчував там трусів, і все це під поглядами тих чуваків - дух захоплювало так, що просто немає слів! Вона цілувала мене взасос, водила язичком у мене в роті, облизувала ніс та щоки, терлась голими грудьми, а оченята горіли, як ніколи, і щічки були малиновими. Я відчув, що зараз закінчу, і застогнав. Вона різко відстрибнула від мене, я завмер в одному миті від оргазму, а вона говорить так глузливо: "задоволений?". Я показую їй "задоволені нікуди", а в самого дзвін у вухах, і ниє в паху. Ось це так!
Дашкевич, видно, прийшла в голову тоді ідея, про яку я зараз розповім, і вона не стала мене заціловували до смерті, а повела, пританцьовуючи, до наших речей, склала голенькі все в кульок, вручила мені і каже "йдемо?" Я сторопів ще більше: "що, прямо так?" "А що, хіба тобі щось не подобається?", Запитала Дашуня, невинно дивлячись на мене, і ми пішли стежкою в ліс, я і Дашка - гола. У мене все перемішалося всередині, я навіть не розумів, що буде далі. А далі було ось голі хуї що. По дорозі Дашуня дражнила мене раптовими поцілунками взасос, після чого відбігала, офигительно вигиналася і по-всякому накручувала мене, а я вже і так був на межі. Нас ніхто не бачив, чуваки залишилися за деревами. Через хвилину Дашка раптом зупинилася, притримала мене, сказала "а ну-ка", зірвала мені плавки ... Я подумав, що вона хоче взяти мій член в рот, і вже розпливався від передчуття, але вона посадила мене на повалене дерево, підстелила мені плавки під дупу, щоб не кололо, після чого раптом залізла на мене і "одяглася" на мій член своїм зовсім мокрим, що сочиться лоном. Я тільки охнув, а вона оповила мені шию руками, лизнула губи і заерзала на мені, насолоджуючись моїм членом в собі. Секс на природі! Ось це так, такого ми ще ніколи не робили. Очки її страшно блищали, вона була вся рожева, часто-часто дихала, і я раптом "зметикував", що вона вже давно сильно збуджена. Хоч я був майже на межі, мені страшенно хотілося зробити приємність їй і тим самим трохи "виправдатися" перед нею, і я стримувався з останніх сил, пестячи їй грудки, шийку і намагаючись думати про будь-якої сторонньої нісенітницю.