Тут на дорозі почулися голоси. Дашка сіпнулася і хотіла схопитися з мене, але щось найшло на мене, і я її не пустив. Я сам не розумів, що роблю, міцно тримав її за попу, а тим часом інтенсивно працював членом. Люди наближалися, я вже бачив їх, а наше дерево було буквально в декількох метрах від доріжки. Дашка виривалася, пошепки кричала мені "пусти", лупила мене зі сльозами на очах, але я міцно тримав її, все прискорюючи ритм. Я тоді не міг зупинитися, це була така скажена стрибка до прірви. І ось нас помітили, зупинилися, а я все думаю - підуть далі, будуть дивитися на нас, чи як, а сам усе сильніше трахаю її, і міцно тримаю, як жертву, а Дашка пищить і плаче. І краєм ока бачу - народ начебто як зупинився і дивиться, і відчуваю, що не можу більше, кінчаю ... міцно-міцно стискаю Дашку, вдавлюю її стегна в себе, і раптом Дашка видає якийсь звірячий хрип, якого я ніколи не чув від неї, і ми кінчаємо одночасно.
У неї потім залишилися легкі синці на стегнах, так міцно я її тримав і вдавлювало в себе. Це був перший у нашому житті одночасний оргазм, і вперше з Дашки витік цілий стакан білої піни, я такого ніколи не бачив і не знав, що таке буває, думав це моя сперма, що її так багато. Втім, сперми було, напевно, теж стільки, що вистачило б цілу футбольну команду зачати, я тоді "начинив її по самі вуха" (як потім сказала Даша). Слава Богу, вона не завагітніла, вона ж ще зовсім дівчинка майже, їй поки рано.
Як ми закінчували, я навіть і не пам'ятаю, це був якийсь правець. Потім, коли ми прокинулись злегка, побачили, що люди пішли. Даша була вся заплакана, червона, дихала важко, мені було її дуже шкода, і я пестив її скрізь, як умів, а вона майже не реагувала. Вже потім вона розповіла мені, як їй було страшно і соромно, і як потім було добре, як разом з соромом до неї голі жінки в лазні увійшло таку насолоду, якого в її житті ще не було.
Після цієї історії Дашка трохи змінилася. Вона стала носити більш сексуальні наряди, більш відверто пеститися зі мною при сторонніх, а головне - стала більш розкутою, навіть її руху змінилися, і голос. Ні, вона не стала безстидницею, вона по натурі не така, але вона стала чуттєвіші і сміливіше.
Вона потім побила мене за насильство, і сердилася на мене, але я-то знав, яке задоволення вона зазнала. Так вона і сама потім зізналася мені ...
Ця історія - лише початок. Далі було мноооого цікавого:) Див наступні розповіді. Пишіть, якщо сподобалося, відгуки на мило