Оголившись, Дашка підійшла, обійняла мене, притулилася грудьми - і почала весело щебетати з усіма. Нас знову стали фоткати. Я обійняв Дашку за голе стегно, ми попозували, а потім побігли купатися.
Дашка розмалювала в той день чоловік 15. Були серед них і статечні дядьки середніх років, і суворі тітки, які в інших умовах неодмінно обізвали б Дашку безстидницею і дещо чим гірше, а тут соромливо й запобігливо посміхалися їй. Дашка була невблаганна, і вони змушені були оголити свої обвислі бюсти, на яких Дашка малювала те пташку, то хмара, то собачу мордочку. Її фантазія була невичерпна, малюнки у неї були прості, але виразні і страшенно веселі. У мене крутилася голова від захоплення, коли я дивився, як гола Дашка управляється з усіма, а ті - знай лише ловлять її погляди. Я допомагав їй - тримав фарби, бігав по воду, навіть зафарбовував обведені їй контури. Вона, Паршивка, доручила мені зафарбувати голу дівочі груди, дівчинка і так соромилася, а коли я взявся за її цицю - взагалі поникла, нервово посміхалася і сіпалася, коли я торкався соска. Дашка здорово увійшла у смак - дражнити в мені, в собі і в інших еротичного чортика.
Потім, вже далеко за полудень, Дашка раптом оголосила про кінець робочого дня, побігла в море, де я відмив його від фарб, а потім ми вирішили втекти від усіх вплав - до вулкану. Туди був кілометр або трохи більше, ну, ми попливли вздовж берега, по якому гордо розгулювали розмальовані "моделі".
Ми пропливли з півкілометра, втомилися, виповзли на берег ... Тут вже не було людей. Ми побрели прямо навскоси через поле до вулкану. Дашка моментально покрилася сірим шаром пилу, налиплого на мокре тіло, і я жартував, що ніякого вулкану вже не потрібно.
На вулкані вже нікого не було. Ми ступили в чавкающім бруд, і знову з'явилося солодке і незрозуміле відчуття, аж мурашки по шкірі пробігли. Я завчасно зняв плавки, залишивши їх на траві, ми пробралися туди, де було по коліно, лягли і стали ніжно обмазувати один одного. З чистою шкірою ця ласка виявилася ще більш карколомною, ніж після виходу з грязьовий ванни. Ми ніжно мазали і м'яли тіла один одного, я знову обмазував Дашину пухнасту голівку, з насолодою покриваючи чорної ковзної масою її волосся, і вона робила те ж саме зі мною. Потім ми дуже скоро переключилися на ерогенні зони і статеві органи, роздражнили себе до одуріння ... коли я раптом скомандував: «А тепер - в пекло!», схопив Дашку на руки, відразу загруз по пояс, спіткнувся - і полетів з Дашко в руках у саме жерло.
І знову ми верещали і дуріли, знову стали веселими звірятами, що втратили розум. Я не давав Дашкевич протерти повіки, весь час замазував їх товстим шаром бруду, а вона крутилася, як сліпе кошеня, задихалася від сміху і била мене по плечах ...
Потім ми побігли, як малі дітки, взявшись за руки, до моря - купатися. Увірвалися на берег з вереском і криками, як чорні скажені чорти, на смерть перелякавши чуваків, які вже встигли заблукати туди. Я вже й забув, що я голий, а згадав тільки, коли вилазив, і мій член під поглядами декількох дівчат справно став по стійці «струнко» ... Дашка велично продефілювала перед ними, задерши носик. Втім, ті посміхалися - видно, дізналися «голу художницю».
Ми побігли знову до вулкану. Там все ще нікого не було. Тут у мене виникла одна ідея. Ми обидва здорово порушили один одного, але не задовольнилися, і збудження клекотіло всередині, як справжнісінький вулкан. Я поліз Дашкевич між ніг - там все виявилося саме так, як я і думав - і кажу: - Я лягаю на спину, ти тягнеш мене туди, де по коліна, сідаєш там на мене верхи, влаштовуєшся міцніше і зручніше, а потім відштовхуєшся ніжками, і ми обидва їдемо на мені в пекло ...
Секс в бруді! Дашка аж підстрибнула, зойкнула, рвонула мене за руку і потягла вперед - так їй хотілося швидше впустити в себе ці враження. Зрозуміло, що член повинен бути чистим - я ж не хотів наштовхати всередину Дашки бруду. І ось я придумав, як це можна зробити ...
У нас все вийшло, хоч і з ускладненнями. Дашка тягла мене за руки і пахви, я плив по бруду, як по м'якому киселю, потім Дашка все-таки спіткнулася і поринула майже з головою - але все-таки між ніг було чисто. Член мій стояв справно, як вартовий, але руки у нас в обох були брудні, тому Дашкевич потрібно було потрапити кицькою точно на член, як снайперу. Їй це вдалося з третьої чи четвертої спроби, і член раптом провалився в її вологе лоно. Ми обидва заверещали від захвату, Дашка закрутилася на мені, плямкаючи брудом і розкидаючи бризки - і тут ми обидва поїхали в центр вулкана. Це було, як раптове ковзання з дитячої гірки вниз головою - я тільки встиг схопити Дашку за попу, щоб вона не зісковзнула з мого члена. Ми знову поринули по саму маківку, і навіть не відразу виринули. Я міцно тримав Дашку за попу, ми як би зрослися там, як сіамські близнюки. Виринули, жадібно набрали повітря, я навіть не міг протерти очі, так як тримав Дашку, - але вона сама зрозуміла зняти бруд у мене з вік, ми обидва проморгали, посміхнулися один одному - і я став рухати стегнами.
Це було щось на зразок сексу в невагомості. Спочатку було складно пристосуватися, якийсь час ми пихтіли і напружувалися, але потім я зрозумів, що досить розслабитися і лише злегка перевертати членом в її піхві, і вона теж пристосувалася повільно обертати стегнами - і тоді настав такий кайф! Ми ніби летіли в космос без ваги і без зусиль, а густа бруд ще запаморочливо розмазувалися по мошонці, а коли Дашка заскользіла ручками по мені, і ми стали тертися липкими щічками, а потім я став буцати головою об її груди - мої руки були зайняті, я тримав її за попу - ось тоді ми, що називається, прозріли! Я закричав Дашкевич: «я зараз закінчу! Що робити? »Дашка сказала« Таймаут », перестала обертати стегнами, і ми блаженно застигли. Так повторилося ще двічі, після чого я все-таки бурхливо скінчив у Дашку, і якийсь час ширяв у знемозі, поза часом і простором. Потім я, коли відійшов трохи, взявся обома руками за її кицьку і анус, і Дашка теж дуже бурхливо скінчила. Цей секс приніс нам таку радість, яка переповнила нас до країв і випливала з нас, як піна з келиха з шампанським. Ми майже не говорили, тільки дивилися один на одного, усміхалися й зітхали. Була така блаженна знемога, коли не хотілося ні рухатися, ні говорити, а тільки притискатися один до одного і місити бруд. Встати було абсолютно неможливо.
Сонце вже сідало. Раптом мені прийшла в голову божевільна ідея, і я запропонував Дашкевич: «давай ночувати тут». Її це майже не здивувало, вона тільки млосно простягнула «прямо в бруді?» - «Прямо в бруді! Як дві свинки », відповів я. Тіла переповнювала така знемога, що ця ідея здавалася все більш реальною. Десь там далеко були наші речі, гроші, одяг, Дашкін етюдник, фарби ... але це була інша планета, далека і неіснуюча, а реальною була тільки наша любов і наша знемога. Бруд була теплою - вона підігрівалася зсередини енергією Землі, ночі були ласкаві ... ми тільки відповзли з жерла вулкана до крайки - туди, де було дно. Про всяк випадок - хоч там і не можна потонути, а все ж ... І, очевидно, в ту ж хвилину заснули, тому що я вже нічого в той день не пам'ятаю. Прокинулись ми від того, що нас хтось розштовхував. Спав я без снів (і Дашка, як потім виявилося, теж), і що відбувається, зрозумів далеко не відразу. Спочатку мені здалося, що ми у себе вдома, і нас розштовхує моя мама, щоб Дашка не запізнилася в інститут. Потім я ніяк не міг відкрити очі, їх щось склеїли, потім з подивом виявив, що лежу в якийсь вузький масі ... і тут все згадав. Намацав під боком Дашку, переконався, що вона ворушиться, потім став терти очі, зскрібати з них бруд ... Чийсь чоловічий голос закричав: «Ворушаться! Живі, значить! ». Нарешті я зміг відкрити очі, мене засліпив яскравий світло, я ніяк не міг відкрити їх ширше, нарешті звик трохи, відкрив - бачу, сонце на небі сяє, поруч копошиться сіро-буро-малиново-блакитне істота, все в тріщинах, чорних бризках і плямах, тре очі, а над нами височить мужик, по пояс у багнюці, тримає мене за плече, і далі - ще кілька людей.