Оленька, мила дівчинка, повинен тобі зізнатися .... я давно хочу тебе. Мені хочеться цілувати тебе в твої ніжні губки і щоб вони мене цілували. Відчувати твою гладку, ніжну шкіру. Я уявляю тебе ніжною 16-річної дівчиськом з гарненькою фігуркою, хоч тобі і 22. Останнім часом я з задоволенням спостерігав за тобою, дивився, як тканина обтягує міцненькі половинки твоєї попочкі, коли ти нахиляєшся.

У тебе тендітна фігурка, але при цьому помітні половинки попочкі, невеликі, але явно пружні горбки грудей з маленькими акуратними сосочками. Хочеться називати твою кицьку піздочку а попку жопки, мені здається це дуже точним. Ніжна піздочка і мініатюрна пружна жопки з чарівними половинками, яка так і проситься в руки. Шкода, що ти ходила завжди в штанях, і ен завжди в обтягуючих, а те, як цікаво було б прагнути зазирнути тобі під спідничку, намагаючись побачити трусики, обтягуючі маленький, але помітний горбок піздочкі або бачити попочку, прикриту лише тканиною трусиків.

А якщо тобі ще трохи поправитися в попці, ммм. Пам'ятаю, як одного разу ви залишили ключ від кімнати, щоб міг подивитися телевізор. Прийшовши, я закрив двері і почав шукати, де ти зберігаєш свої трусики. Знайшов чисті, уявляв, як ти переодягатися, і тканина обтягує твою попку і піздочку. На жаль, запах порошку вибив запах кицьки, а користування трусики я так і не знайшов, щоб оцінити, як пахне твоя піздочка, поцілувати їх, а може там застряг який волосся з твого лобочка.

Одного разу ти в чорних штанях прийшла після роботи і лягла на ліжко, на спину, трохи розсунувши ніжки, виставивши свій лобок. Під тканиною чорних штанів вгадувався пухнастий горбик, обтягнутий тонкою тканиною трусиків. Мені так захотілося притиснутися до нього обличчям, відчути горбок твоєї кицьки, цей запах молодий піздочкі. А потім розстебнути блискавку і бачити, як тонка тканина трусиків прикриває горбок, ніжний пухкенький лобочек. Стягнути штани і повільно стягувати трусики, спочатку побачивши світлі волоски, пухнастий горбик і щілинку між них. Полизати шпаринку, мовою проникнути глибше, в гарячі глибини твоєї піздочкі. Твої соки, напевно, дуже смачні. Я гладив би мовою пухкі губки, розсунув б їх, став присмоктувати малі пелюстки, набухають від моїх ласк. Друга рука ковзнула б до попки, гладила півкулі, розсунула б їх і потрапила б в гарячу видолинок. Пальчик ніжними круговими рухами наблизився б до твоєї другої дірочки і став би її гладити. Потім би я тебе перевертав би, поклав би під животик подушку, щоб попка більше відкрилася, розсунув половинки і поцілував би тебе в рожевий бутончик твоєї попки, провів вологим мовою від однієї дірочки до іншої.

Я так хотів погладити твою невелику округлу попку і помацати твої пружні грудки. Одного разу я заглянув тобі під маєчку і побачив молочно білі півкулі з темними горошинками красивих сосочків. Так хотілося їх поцілувати, відчути пружність твоїх грудях. У тебе фігурка молоденької дівчинки, а якщо б ти ще піздочку поголила б, мм. Щоб бачити голенькі припухлі губки, маленький клиторок. Хочу, щоб т при мені пописати, бачити, як струмінь виривається з твоєї піздочкі. Мене дуже збуджує думку, що ти теж вживала б мат. Типу, хочу пописати на твій хуй. Взагалі вид пісяє Оленьки мене дуже збуджує. Ти роздягаєшся переді мною, крутиш міцненько попкою, я бачу, як тканина обтягує горбок піздочкі. Я збуджений і погладжую член через штани. Раптом ти кажеш:

- Я хочу писати! Хочеш подивитися?

- Звичайно!

Ти в трусиках стоїш у ванні, терпиш, але не витримуєш і по трусиків розтікається пляма, проступають крапельки. Ти ширше розсовуєш ніжки, пляма ставатиме більше, ти порожевіла і ось вже краплі зриваються, а ось і цівка через трусики рветься назовні. Ти відчуваєш, як гаряча волога омиває твої губки і струмує по ногах. Я просовує руку в трусики до тебе. Як там мокро і гаряче, по пальцях дзюрчить твій струмочок. Я дістаю хуй і починаю люто онанировать.

- Сядь під мене, просиш ти. Я сідаю, ти зривати мокрі трусики і струмінь б'є прямо мені в роздувся, бордову голівку. Я не витримую, беру тебе за талію і насаджують на свій кол. Ти продовжуєш писати, і гаряча волога стікає по моїм набряклі яйцям, лоскоче анус. Ми обидва порушені, кілька рухів і моя сперма змішується з твоєю сечею. Я дістаю хуй і ти облизуєш його від своєї сечі і сперми, а мої пальці пестять твою мокру піздочку і грають з анусом. Я беру тебе
на руки, ти така мініатюрна струнка. Несу на ліжко, ложу на спину, ти широко заклично розсовуєш ніжки, відкриваючи вигляд на мокру піздочку, волоссячко мокрі прилипли до лобка, і добре видно набряклі рожеві половинки губок. Ти згинати ноги в колінах і розводиш ширше. Тобі подобається так, щоб видно були твої принади, відчувати себе розпусну дівчиськом, це тебе збуджує. Я бачу, як розходяться половинки попки, і відкривається вид на рожеве незаймане колечко анусу.

- Виліжі мене, просиш ти. І я лижу мовою твою солонувату від сечі і сперми кицьку. Від думки, що я лижу твою піздочку, в яку закінчував і з якої тек золотий дощик, мій член кам'яніє. Я Драчу його.

- Давай ляжемо валетом, хочу відчути твої губи на моєму члені. Ти із задоволенням погоджуєшся. Твої ніжні губки охоплюють член, язичок ковзає по голівці, прослизаючи під шкірочку, граючи з вуздечкою.

- Я хороша хуесоска? питаєш ти, випустивши член з рота і погладжуючи його рукою.

Я відриваюсь від твоєї такої смачної піздочкі, посміхаюся і замість відповіді притискаю твою голову назад. Друга рука, змочена твоєї рясної мастилом, підбирається до попки.

- У мене маленька дірочка, стогнеш ти.

- Нічого, я впораюся. Акуратно намагаюся просунути тобі в жопки пальчик. Анус не пускає його, він такий тугий. Я пробую, і ось пальчик занурюється, щільно охоплюється твоєї попкою. Ти охаешь і глибоко заковтує хуй. Я різко вганяю весь палець.

- Аааа, скрикує ти, злегка прікусивая голівку. І тут моя черга простогнав.

- Яка у тебе туга попка, як добре охоплює палець. Я хочу твою попку.

- Ти хочеш мене виебать в мою тугу маленьку жопки? - Питаєш ти. Я в захваті, така невинно виглядає дівчинка, а так виражається.

Ти повертаєшся, стаєш на карачки і оттопирівалісь свою маленьку Попков. О, що за видовище - тонка талія переходить в маленьку струнку попку, що ділиться на дві половинки пружних з рожевою дірочкою між їх. Я змащую член твоїми соками, поводячи голівкою по взбухшім губках, які навіть вивернули свої пелюстки. Не втримавшись, проводжу язиком по складочкам, ммм, такий божественний смак. Підношу голівку до дірочки і повільно проштовхую всередину. Тобі боляче, але ти терпиш, а член йде глибше. Член повільно йде в твою жопки, щільно охоплюється твоїм заднім проходом. Я вводжу його повільно, щоб ти звикала до відчуття наповненості в попці. І тобі це подобається! Він дуже туго входить. Ти просиш витягнути його, рясно змочувати слиною, пустотливо побігавши язичком по вздувшейся голівці, і я знову йду до дірки. На цей раз йде легше. Колечко щільно охоплює хуй.

- Тут так тісно і гаряче, стогнав я. Ти тільки мотає головою і мичішь. Я змочую частина члена твоєї мастилом, та твоя піздочка просто тече, там стільки мастила. Пальці свої я даю тобі облизати, і ти з задоволенням облизуєш свої виділення. Він входить все глибше, щільно охоплений твоєї жопки. Останній поштовх, він увійшов до упору, грюкнувши яйцями по жопки. І я повільно виводжу його майже весь і знову занурюю. Щільне кільце сфінктера ковзає по всій довжині, клас! З кожним разом рухи стають все швидше і швидше, руками я пещу твої пружні невеликі грудки, крутити пальцями стали твердими сосочки. Ти активно підмахує своєї жопки, намагаючись якомога глибше насадити на мій кіл, ти стогнеш, скрикує і твої звуки ще більше мене збуджують.

І так всю ніч, ми робимо все, що спаде на думку. Твої дірочки вже не закриваються, ти знову стоїш на рак, і я бачу, як пульсує твій анус, дірочка не закривається і я бачу темну печерку, вхід в твою жопки, торкаюся пальцем, і він легко входить в тебе. Мій анус теж уже понівечений, - виявилося, тобі подобатися бавитися з ним своїми маленькими пальчиками і ніжним язичком. Як ти його пестила язичком - вперше мені пестили язичком анус, фантастічечкіе відчуття, а пальчики ніжно пестять яєчка. промежину. А коли я в тебе увійшов, пустотливий пальчик твій проник в мене і став масажувати простату, входячи і виходячи, а потім і два пальчики. Це відразу підірвало мене, і потоки сперми стали затоплювати твоє піхву. Я потім лежав поруч і дивився, як ти умочували пальчики в піздочку і слізивала суміш сперми і рясних соків, солодко гурчачи. Від цього виду через кілька хвилин член знову став наливати силою. Ти помітила це і радісно посміхнулася.