Ця історія сталася зі мною, коли мені було 19 років. Я тоді вже була заміжня, але давно помітила за собою потяг до дівчат. Я б не сказала, що мені хотілося лесбійське кохання, я просто хотіла мати дівчину штучним членом.
Так от одного разу, коли чоловік був у відрядженні, мені стало нудно, і я вирішила сходити в нічний клуб. Там-же за барною стійкою я познайомилася з однією дівчиною. Вона теж була в той вечір одна, і нам нічого не варто було з нею подружиться. Вона була трохи напідпитку. Познайомившись з нею, ми випили ще, і в кінцевому підсумку вона була не в змозі дійти сама додому. Виявилася, що вона жила не далеко від мене, і я вирішила довести її додому.
Коли ми увійшли до неї в кімнату, вона тут же впала на ліжко і почала сміятися.
У той момент у мене промайнула думка: «А чи не спробувати мені її зараз отиметь?»
Я прилягла з нею поруч і, схилившись над її обличчям, поцілувала її, вона була не проти і відповіла на мій поцілунок! Ми цілувалися ще і ще, і тепер моя рука потягнулася до її грудей, я стала м'яти її. Потім я зняла з неї футболку і ліфчик. Моєму погляду відкрилася чудова груди з рожевими сосками. Я стала її цілувати, покусуючи соски. Все це супроводжувалося її стогоном і сміхом, який мене шалено порушував!
Я вже не стримувала себе і все голі дівчата 18 років відео, фото інтенсивніше пестила її. Стягнувши з неї спідницю, вона залишилася в трусиках і панчохах. Вона була дуже красива. Я почала цілувати її животик, ніжки, стегна. Потім зняла і трусики і стала пестити її клітор. Вона вже була дуже волога, і я вирішила діяти!
Я відкрила свою сумочку і витягла звідти штучний член на ременях. Одягнувши, його я підійшла до моєї коханки і доторкнулася їм до її губ. Вона тут же захопила його і почала смоктати.
- Давай! Давай! Глибше! Так! Ще! Казала я. Їй це подобалося і вона все виконувала.
Я зупинила її і, сказавши, що зараз я її буду мати, поставила на рак.
Я загнала свій член в її кицьку і стала інтенсивно рухатися, а руками м'яти її соски. Вона вже не стогнав, а кричала. А коли вона просила ще, я спеціально зупинялася, щоб вона мене стала благати!
Після того як вона закінчила, я дала їй облизати член, так як він був весь у її соках.
- А тепер ти зроби мені ласку, - сказала я і широко розставила ноги над її обличчям. Вона почала лизати мою кицьку, а я тримала і направляла її голову. Я скінчила, а вона все вилазила, впала, знесилено на ліжко і заснула.
Ось так пройшов мій перший раз з дівчиною!