студенткою з нашого інституту, варто було йому тільки цього захотіти. Але мені він за це платив, а вони б мабуть вишикувалися в чергу, щоб він трахнув їх безкоштовно.

Він зізнався мені, що він вже користувався послугами жриць кохання. І те, що він дав нам завдання по ці книг, було частково викликане його інтересом до проституції. Тому, коли він прочитав мою роботу і відразу здогадався, що проституція і самі повії займали мене не менше, ніж його самого, він зізнався, що не міг не викликати мене до свого кабінету і зробити мені це зухвале пропозицію.

А за першим разом пішли багато. Протягом усього семестру я смоктала і трахалась з ним раз на тиждень, і він завжди мені за це платив. Одного разу, він запропонував мені п'ятсот доларів за те, щоб я дозволила йому взяти мене в зад. Він, дурник, і не знав, що я б дозволила йому це зробити за звичайну плату. Я завжди любила анальний секс. Мені за це не треба доплачувати. Хоча я й навчилася обертати на свою користь той факт, що чоловіки охоче платили зверху за це особливе задоволення, в якому їм відмовляли багато їх дружини і коханки. Після того першого разу, коли він втиснув свій член в мою дівочу тугу попку, професор Пєсков вже нічим іншим не бажав займатися. І я з задоволенням брала у нього п'ять сотень за кожен такий випадок. Блін, я тільки за той семестр накопичила десять тисяч баксів, і від одного єдиного клієнта. І він, звичайно, поставив мені на іспиті п'ятірку!

Але все раптово скінчилося, коли його дружина знайшла пару трусиків, які я йому подарувала в той перший день. Вона наїхала на нього і він зламався, сказавши, що зустрічався з повією. Вона ще сильніше натиснула на нього, і він був змушений зізнатися, що повією була одна зі студенток, а саме я! Влаштували величезний скандал, і я була змушена піти у академ. Але до того часу я була вже готова присвятити себе своєму істинному покликанням. Мені і так вже набридло вищу освіту. Єдине освіту, яке мене цікавило, була арифметика, яка мені знадобиться, коли я стану складати мої доходи, отримані від продажу свого тіла.

Я залишилася в Москві. Я якось прочитала в газетній статті про шинках, де збираються повії та їх сутенери. Природно, я теж стала туди ходити, і вже в перший день я познайомилася з Дядею Арменом, сутенером-кавказцем, який був копією персонажа з прочитаних мною книг.

Коротше кажучи, так як мені потрібно переходити до наступної історії, Дядя став моїм сутенером і я обслуговувала для нього клієнтів протягом трьох років. Часто розповідають про сутенерів, які знущаються над молоденькими шлюшка. Деякі напевно це роблять, але тільки не Дядько, і тільки не зі мною. І потім, я ж була розумнішою і відрізнялася більшою кмітливістю, ніж звичайна вулична повія. До того ж мені подобалося мати сутенера, на відміну від деяких, тих що ненавиділи своїх господарів.

Я займалася всім потроху. Я ходила по Тверській. Я працювала в шинку. Я виконувала свою роботу в євро-апартаментах у висотці на Котельницькій, які Дядько знімав для мене і інших п'яти дівчат, які працювали на нього. Деякі ні за що не стануть працювати на сутенера, але на тій стадії моєї кар'єри робота на сутенера була частиною моїх фантазій, викликаних книжками, що я читала в інституті. І потім, він теж був кавказцем і теж водив новий Мерс!

Однак робота повією швидко вимотує. Тому розумна дівчина влаштовує собі перерви, іноді ненадовго, іноді назавжди. Так що після трьох років обслуговування клієнтів я вирішила зав'язати. Дядько сприйняв це спокійно, принаймні спочатку. У нього було кілька інших дівчаток, щоб заробляти бабки, яких, до речі, я сама і допомогла йому завербувати. Плюс до цього, він і я завжди відмінно ладнали між собою. Він був дуже розумний мужик, хоч і працював у тій сфері, де в основному збираються не дуже розумні типи, тому ми швидко знайшли в собі внутрішню схожість. Ми навіть розмовляли на філософські та літературні теми. На перший погляд, люди думали, що він просто накачаний бандит. Але він був зовсім не таким. Він був гравцем, серйозним і розумним гравцем.

На щастя, на відміну від деяких підробляють дівчат, у мене була класна фігура. Я завжди ходила в спортзал після занять у школі, а потім і в інституті, тому я була стрункою і підтягнутою. Плюс до цього, природа нагородила мене плавними і округлими формами, з великими, налитими цицьками і пружною, круглої попою. Крім того, я майже п'ять років
ходила на заняття сучасними танцями. Тому, маючи від природи пишні форми і вивчивши танці, в сукупності з досвідом від проституції, що дала мені знання того, від чого чоловіки балдіють, я легко змогла отримати роботу в стриптизі. Там не так добре платили, як за обслуговування клієнтів, але мені вистачало, і життя було легше.

Якось увечері, десь через рік після того, як я пішла від Дяді і перестала працювати повією, я пішла до нього на хату, щоб привітати його з днем народження - йому стукнув тридцятник. Хоча я на нього вже не працювала, я завжди була бажаною гостю в його хавіре. Я знала декількох Шмаров, що працювали на нього, і підтримувала з ними дружні стосунки. Я навіть була наставницею для деяких з них. Повії часто ненавидять один одного, їх переповнює злість і заздрість. Але не я. Я завжди мала добрі відносини з іншими повіями. Мені Дядько навіть якось сказав, що з мене вийде непогана бандерші, і що я повинна неодмінно спробувати попрацювати сама. Його порада засів у мене в голові, і, врешті-решт, втілився в історію, яку я скоро розповім.

Я прийшла до Дяді буквально десять хвилин тому, і ми тільки почали відзначати, як раптом трапилася ця дика сцена. Дядько посадив собі на коліна одну зі своїх нових телиць, Дуньку, яскраву блондинку з Україною. Відразу було видно по тому, як він воркоче над нею, що вона була його улюбленицею з нових повій. Не знаючи порядків в його хавіре, вона природно уявляла про себе щось особливе. Я бачила це по самовдоволеному висловом на її обличчі і з її поведінки, немов говорить, що Дядько належав тільки їй одній, і більше нікому.

Раптом відчинилися двері і до кімнати увірвалася Маша. Маша була красивою смаглявою повією. Дядько і я завербували її під час поїздки до Криму, і я допомагала їй освоїти нову професію. Після того, як я пішла рік тому від Дяді, вона зайняла моє місце повії номер один. Тепер Маша холодним поглядом втупилася на Дядю і Дуню, злегка почервонівши від люті.

- Що ця коза тут робить? - Сказала Маша Вуйку, показуючи на Дуньку. - Мені здається, ти сказав, що вона поїхала до себе в Хохляндію відвідати свою голодуючу сімейку.

- Закрий своє ебло, Маша, і перестань виебиваться! - Сказала Дуня, і я відразу зрозуміла, що вона зробила велику помилку. Молоді й ненавчені повії повинні ставитися з повагою до своїх більш досвідченим сестрам, або хоча б робити вигляд.

- Ти кому говориш ебло, ти пизда подзаборних? - Засичала Маша.

- Тобі! - Льодовим голосом відповіла Дуня. - Ти сама пизда, дешева пиздой!

Я відчула, що зараз полетить шерсть.

Як дика кішка, Маша кинулася на Дуньку і обидві відразу почалися місити один одного з усіх сил, пускаючи в хід кігті і перетворюючи в лахміття свої плаття. Дядько тримався за живіт і реготав що було сил, спостерігаючи за бійкою двох сучок, повний гордості, як Шмаровоз, за якого б'ються кошики.

Дядько і я обмінялися багатозначним поглядом.

Обидві телиці махали так сильно, що скоро вся їх одяг перетворилася на роздерті ганчірки.

- От'ебісь від мене, ти брудна пиздой! - Заверещала Дуня, коли Маша, яка була вищою і сильніше її, почала брати гору в бійці. Це всім молодим повій треба зарубати собі на носі. Що стара повія буде битися до смерті, але не дозволить взяти над собою перемогу. Саме це й довела зараз Маша, подавши молодий повії урок ввічливості.

Їй вдалося завалити Дуньку на живіт на ліжку і сісти на неї, поки та верещала, як недорізані, намагаючись звільнитися. Тут я побачила, що у Дяді встав член, він поправляв на собі ширінку штанів. Він завжди збуджувався при вигляді телиць, які б'ються через нього. Мене така дурниця ніколи не цікавила, і Дядько з повагою ставився до моєї миннет мудрості і витримки. Взагалі-то, ми часто разом із задоволенням спостерігали за такими сценами, коли з-за нього виникали бійки серед буйних повій.

Не знаю, чи то було через спектакль, розіграного перед нами повіями, або причиною було видиме порушення самого Вуйка, але я відчула наростаючий жар у своєму животі.

Тому, будучи почесною повією в його хавіре, я нахилилася до Дяді, потягнула вниз його блискавку і витягла його великий, чорний член, який я знала, як свої п'ять пальців.

Маша, побачивши що я роблю, посміхнулася. Вона була зовсім не проти дати мені трохи пограти з Дядею. Зрештою, вона знала, що мені це було і завжди буде дозволено. Це новенька, Дунька, вивела її з себе, і її слід було ...