що її бажання не найголовніше в цьому житті.

- Давай, Варя, - сказала Маша, дивлячись на мене з задоволеною посмішкою. - Пограй з дядькової членом. Пограй з ним, тому що зараз я вам влаштую маленьке шоу.

Потім Маша нахилилася до своєї сумочці і витягла з неї дві пари наручників. Деякі повії носять їх з собою для любителів. Вона защепнула кожну пару на Дунькіних зап'ястях, а потім пристебнули інші кінці до грат ліжка. Дунька звивалася, як прибита білка, але вона вже нічого не могла зробити. Маша швидко дала їй зрозуміти, хто в домі господар, і зараз збиралася дати їй жорстокий урок. До того ж Маша була сильніше, набагато сильніший.

- Ти ж любиш дядькові двадцять п'ять товстих, чорних сантиметрів? - Сказала Маша Дуні голосом, хрипким від злості і презирства. - Ну так не смикатися, блядь, ти отримаєш свої товсті, чорні двадцять п'ять сантиметрів, якщо не більше!

Маша жила у Дяді деякий час, і я точно знала, що багато її речі ще залишалися тут. Так що зараз вона підійшла до шафи, порився в ньому й витягла свою улюблену іграшку. Дядько і я посміхнулися, коли побачили величезний, чорний шкіряний фалос з шлеей для пристібання; ми обидва були в курсі, що Маша обожнювала його одягати. Маша стала останнім часом спеціалізуватися на мазохіста, яким подобаються такі речі, і її часто просили одягнути цей штучний член. Як-то пару раз, Маша і я брали участь разом у такій сцені, коли ми по черзі надягали фалос і заебалі одного мужика в жопу до безпам'ятства.

Зараз, притихла Дуня дивилася, як Маша пристебнула на собі член і переможно пройшлася прямо перед нею. Прикутою до ліжка Дуні залишалося тільки дивитися, і вигляд у неї був абсолютно приголомшений, коли вона глянула на гігантський шкіряний фалос на ремінцях. Хоча з будови не можна було сказати від чого вона була приголомшена більше - від страху, чи від похоті та бажання.

- Що ти збираєшся робити з цим? - Запитала Дуня.

- З цим? Що я збираюся робити з цим? - Глузливо сказала Маша, безсоромно скелі. - Я тобі скажу, що саме я збираюся зробити з цим, сука!

Маша зупинилася, погладжуючи шкіряний член довжиною в двадцять п'ять, а то й більше сантиметрів.

- Я ебу цим півнів в жопу. І сьогодні ти в мене покукарекаешь, - сказала Маша.

У Дуні трохи щелепа не відвалилася, коли вона це почула.

Після цього Маша підійшла прямо до обличчя Дунька, помахуючи шкіряним членом перед її очима, і потім вдарила ним кілька разів по її щоках.

- Ну так що, Дуня, ти хотіла мати великий, чорний хуй сьогодні, так? Дядін хуй. Так ти отримаєш великий, чорний хуй, тільки він буде не Дядина.

По правді, це я зараз мала Дядін товстий, чорний член у своєму кулаці, який я повільно водила вгору і вниз, поки ми спостерігали за обіцяним спектаклем.

- Ця чорна елда, - сказала Маша, вказуючи на затиснутий в моєму кулаці Дядін член, - призначена для вихованих телиць, таких як я і Варя. А ось цей член для таких нахабних кошиків, як ти.

Маша вдарила Дуню по обличчю.

- Відкрий рот! - Засичала вона.

У Дунька була на обличчі злегка придуркувата міна, як ніби їй все це починало подобається. Раптом, помінявшись в особі, Дуня розкрила губи, і Маша вкинули їй в рот шкіряний член, який був не відрізняється від справжнього.

- Бачите, маленька сучка обожнює смоктати великий член, - сказала Маша.

- Так, і я смокчу їх краще, ніж ти коли-то смоктала або будеш ссати, - зухвало заявила Дунька, і Маша знову вдарила її по обличчю. Було щось таке у виразі Дуніна очей, що викликало в мене думка про те, що частина її кайфує від того, що Маша б'є її по обличчю, принижує її, а вона все одно залишається зухвалою і нахабною. Мені подобається, коли повії так себе ведуть - з одного боку скорившись силі, а з іншого - залишаються нахабними і непокірними.

Зараз Маша знову запустила руку в сумочку і витягла звідти тюбик вазеліну. Більшість повій носить із собою вазелін, особливо ті, хто трахается в анал, як Маша. Або як я, коли я ще підставляла свою дупу клієнтам.

Дядько обняв мене однією сильною рукою, поки я масажувала його Дринь, спостерігаючи за безсоромним дійством перед нами.

Маша видавила досить вазеліну на кінчики пальців і, притиснувши Дуньку
однією рукою до ліжка, шльопнула мазь між булок, втираючи її в щілину.

- Може спочатку у ворота заїдеш? - Запитала Дуня, вже повністю увійшовши в раж.

- Я ебу цим болтом тільки в дупло, а не в пизду, - сказала Маша і подивилася на мене з Дядею. - Давай, Варя, подбай про дядьковій члені, - прошепотіла вона, дивлячись через плече на нас і стаючи ззаду Дунька.

І потім, одним безжальним, жорстоким поштовхом вона увігнала свій великий шкіряний фалос глибоко в Дуніна кишку. Дунька початку волати, як свиня недорізані, але я бачила, що вона прикидається. До мене вже доходили чутки про неї. Я знала, що вона, як і більшість дівчаток у дядькової стайні, любила, коли їй прочищали димар, і часто сама про це просила. Щодо себе я точно це знала. А про Дуньку навіть говорили, що вона злегка поїхала на цій темі, ставши справжньою шоколадницю. Я впевнена на всі сто, що Дядько не раз розтягував її кермо.

- Якого хера! Що ти робиш? - Верещала Дуня. До неї раптом дійшло, що це не клієнт дуплах її в зад за двісті баксів, і не Дядько чистив їй трубу, як її господар і командир, а всього навсього інша повія, яка прикувала її до ліжка і зараз примушувала її до цього жорстокого анального злягання .

- Ти що, кошик, подурнішали зовсім? - Сказала Маша. - Я ебу тебе в жопу. Ось що я роблю.

Я знала, що Дуня збудилася від цього, і частково її збуджувало приниження, якому вона піддалася. Маша теж це знала. Притиснута до ліжка, прикута обома руками до спинки ліжка і з примусу приймає в анус величезний шкіряний член від старшої повії, поки її кіт спостерігав за всім, Дунька все ще намагалася ображати Машу.

- Ти, коза нещасна! Ти все це робиш, бо знаєш, що Дядько любить мене більше ніж тебе. Він любить мою ніжну, тісний, молоду Люсю, а не тільки мій зад. А в тебе єдине вузьке місце - це жопа!

Все це було неправдою. Маша і я говорили про це, і ніхто не міг так стискати м'язи, як Маша. Навіть клієнти говорили, що у неї піхву, як у целки.

Я чітко пам'ятала, як Дядя допомагав мені ввести в курс справи Машу, роблячи з нею те, що вона зараз робила з Дуней, пристебнувши до себе великий фалос і трахкаючи її в попу. Я обожнювала заїжджати їй в шоколадний цех в той час, і я впевнена, що саме тоді вона увійшла у смак і полюбила надягати на себе цю іграшку на ремінцях. Ви б здивувалися, якби дізналися, як часто мужики просять повій зробити це з ними. Ось чому розумна, що поважає себе повія завжди має з собою змінний член, а краще декілька і різних розмірів.

Ну, загалом, Маша і Дуня швидко увійшли в ритм потворного анального зносин. Маша в'їжджала з усією силою у вельми податливу Дуніна дупу, а Дуня нестримано кричала, штовхаючи зад назустріч члену, жадібно приймаючи в глибину попи весь, до останнього сантиметра, шкіряний елдак. Дядько і я стежили за захоплюючим шоу, немов заворожені хтивим видовищем. Його член став таким твердим на дотик, немов збирався ось-ось вибухнути.

- Слухай, Дядя, - сказала я, повертаючись до нього. - Хочеш я тобі відсмоктування, поки ти дивишся на цих брудних сучок.

- Це хто брудна сучка? - Жартівливо запитала Маша, повернувшись до мене і підморгуючи з посмішкою. Вона знала, що якщо я назвала її сукою, то це було всього лише на жарт.

- Ти, Маша, і ця новенька прошма, яку ти трахкаєш в зад, - сказала я і потім нахилилася, щоб узяти в рот темно-червону залупу дядька пеніса.

Ні Маші, ні Дуні не випало честі розвантажити сьогодні Дядю, а мені. І тоді, повернувши голову, щоб продовжувати бачити спектакль, я серйозно зайнялася своїм колишнім сутенером. Через хвилину він вистрілив жирну порцію мені в рот. Я знала Дядю. Хоча він і був тільки що боєздатним чоловіком із твердим членом, я знала, що після того, як він скінчив, голи жопы від нього не буде толку годин дванадцять. Єдине, що йому тепер хотілося - це спати. Тому я відчула задоволення, яке можуть відчувати тільки ветерани, знаючи що ні Дуня, ні Маша не отримають задоволення від твердого дядька члена сьогодні. Цей член дістався мені одній! ..
...