Не хочеться мені сьогодні нічого реального. Хочу просто помріяти: як було б, якщо б це був він: Йому 20 років: на порядок молодший за мене: кучерявий, витончений, стрункий, сильний, у нього виразна посмішка і веселий сміх: дивлячись на нього, неможливо не посміхнутися у відповідь! А ще карі очі: і ніжні руки. Мені з ним легко і просто, йому нічого не треба від мене: я відпочиваю поруч з ним. Він любить моє тіло, знає його: а я люблю його. Все, чому він навчився, він навчився від мене. Я вчила його для себе, для задоволення свого тіла. Він тепер знає все, що я люблю і хочу і робить тільки так, як хочу я.
Не знаю, чи будуть інші жінки в його житті так само реагувати на його ласки, але мене дотику його рук і губ зводять з розуму. Він легко навчився всьому, чого хотілося мені, він чудово відчуває мене, моє тіло. Знаєте, я відчуваю абсолютно неймовірні відчуття, усвідомлюючи, що це він має мене, а не я його.
Зазвичай все починається з того, що я лягаю на спину, а він влаштовується між моїх ніг. У нього є одна приголомшлива особливість: він любить запах моєї кицьки. Коли він стягує з мене трусики, він завжди їх нюхає. Мене це бентежить до цих пір, але і заводить просто неймовірно. А потім він починає мене лизати. Коли ми з ним тільки познайомилися, він навіть не знав, де в жінки клітор, а зараз йому немає рівних в умінні робити кунілінгус. Його мова і її губи творять чудеса: коли він починає дратувати мене, легко торкаючись мовою моєї кицьки, я довго не витримую цієї солодкої тортури і починаю сама тертися клітором про його губи. Він сміється і притискає мої стегна до ліжка, не даючи мені рухатися, і продовжує мене мучити. Я збуджуюсь моментально і так, що стає боляче: губки і клітор набухають: я вже хочу його неймовірно. А він як і раніше тримає мене, не даючи ворушитися, і його мова блукає по моєї ніжної плоті, змушуючи мене благати його про те, щоб він взяв мене. Він ніжно проводить пальцями по моїм порушеними губках, широко розсуваючи їх, пестить клітор і впивається в нього губами, засмоктує його і починає сильно пестити мовою. Він входить у мене пальцями, і, не припиняючи пестити мовою мій клітор, починає трахати мене пальцями, потім ще один його пальчик входить в мою попку. До цього моменту я вже не реагую на зовнішні звуки, я вся зосереджена на відчуттях, що дарують його руки і мову. Чесно сказати, це неможливо описати, але жінки, хто відчував ці відчуття, мене зрозуміють! До речі сказати, чоловіки, яким довелося отримати мінет з пальчиком в попці, теж мене зрозуміють!
Кайф, задоволення, насолоду, блаженство - всі ці слова занадто бідні, щоб описати мої відчуття, коли я відчуваю наближення оргазму. Колись, в одному зі своїх перших розповідей я написала фразу ": і вогненна куля збудження стає Всесвіті: і її закручує скажена спіраль оргазму! Вибух: біль насолоди: крик захвату, що рветься з глибини душі: і тисячі голок оргазму рвуть її тіло , перетворюючи його в частку Всесвіту: "До цих пір я не придумала нічого більш точного, щоб описати словами те неможливе стан душі і тіла, коли я закінчую.
Він відривається від мене, закидає мої ноги собі на плечі і його член входить в мою все ще здригалася плоть. Глибоко, на всю довжину його чималого члена, так, що дістає до матки. Він обожнює цей момент, каже, що це самі чудові відчуття, що він може зазнати, маючи мене, коли голівка члена впирається в скорочують матку, а пульсуюча вагіна вичавлює з нього потоки сперми. Коли він кінчає, його обличчя спотворює судома болісного насолоди і крізь зціплені зуби рветься стогін захоплення. Я завжди дивлюся на нього: і упиваюся відчуттям влади над його тілом. Він весь мій: без залишку, до останньої краплі.
Потім він перевертає мене на живіт і починає цілувати мені волосся, шию, спину, опускаючись нижче: попка, ноги: він любить цілувати і смоктати мої пальчики на ногах - це дуже приємно. Я лежу животом на своїх руках так, що можу сама пестити клітор: він сідає на мої ноги, розсовує мені попку і починає пестити мовою анус, неглибоко входячи в нього. Я піднімаю попку вгору і його член входить в мене, і він починає трахати мене: ніжно і повільно, болісно повільно, а я мастурбую клітор, торкаючись пальцями члена. Єдина фраза, якою можна описати те, що я відчуваю: я хочу вивернутися навиворіт! Він лягає на мене, його тяжкість тисне і не дає дихати: починає крутитися голова, а його член з кожним рухом підкидає мою попку вгору: я запускаю свої пальці в вагіну, і наші рухи зливаються в єдиному ритмі.
- Ну ж,
хлопчик мій, виебі мене! Сильніше!
Він бере мене за волосся, закидає мою голову назад і починає цілувати. Я задихаюся під ним, я не можу рухатися, я повністю підпорядкована його руках і його члену.
- Моя маленька сучка хоче бути виїбати?! Так краще? - Він починає рухатися швидше, все глибше заганяючи член в мою попку.
- О, так, ось так! Як я люблю, коли ти трахкаєш мене! - Я починаю звиватися під ним, намагаючись підмахувати попкою.
- Трахай себе пальцями, я хочу їх відчувати! Глибше! Ти ж любиш, коли тебе ебут глибоко! - З кожною фразою його рухи стають швидше. Він знає, що коли я закінчую, мене треба не мати і навіть не трахкати: мене треба ебать, жорстко і глибоко. І при цьому він нескінченно ніжний зі мною! Феєричне поєднання ніжності і грубості, ласки і жорсткої еблі! Моя голова, як і раніше далеко закинута назад, я вся, як натягнута струна, і вже кричу в повний голос, бо мовчати немає сил. Він цілує мені шию, плечі, обличчя: і в той момент, коли я починаю хрипіти і битися під ним, він сильно впивається мені в губи і прикушує, так що з'являються крапельки крові. Я закидаю руку назад і чіплятися в його ноги, намагаючись глибше насадити на його член, і кінчаючи, шалено верчу попою. І знову потоки сперми заливають моє тіло: і його стогін зливається з мої криком!
Потім ми куримо, балакаємо ні про що. Він завжди запитує, як мені було. А я відповідаю щоразу однієї і тієї ж фразою: "Це було неможливо!" Він сміється і цілує мене в живіт.
І настає його черга випробувати те, що відчуваю я, коли він лиже мене. Я влаштовуюся між його ніг і починаю повільно, кінчиком мови, облизувати його член. Потім так само поволі я пропускаю його голівку через зімкнуті губи глибше в рот, де його вже чекає мій пустотливий м голі бабы фото ову. Він весь напружується! О, я знаю, що він зараз відчуває, які муки, яка насолода! Кілька швидких рухів вгору-вниз, притиснувши голівку до неба мовою, і його дихання починає збиватися, він весь тремтить: і знову повільне, нескінченно повільне облизування: від головки вниз, до яєчок, до ануса.
Перший час він близько не підпускав мене до своєї чудової попці, навіть не дозволяв пестити її мовою. Казав, що Пацанські поняття не дозволяють! Дурник маленький! А потім ми якось душевно накурилися ганджа, і він пропустив момент, коли мій жвавий язичок почав пестити йому анус. Не знаю, що там сталося з його поняттями, але що було з ним, я знаю точно! Вперше він кричав на повний голос, коли кінчав! Він до цих пір ніяковіє, але шалено любить це! Він любить відчувати мої пальці в своїй попці і при цьому кінчати мені в рот.
Я випускаю його член з рота, і він встає в колінно-ліктьову позу. Я починаю лизати йому анус і рукою пещу член. Я знаю, що йому треба іншого, але чекаю, коли він сам про це скаже!
- Я хочу твій пальчик! - Несміливо вимовляє він.
- Пальчик? Куди ти хочеш пальчик? - Наївно запитую я
- Ну, ти ж знаєш, куди! - Це вже більше схоже на благання.
Так, я знаю, куди він хоче забрати мій пальчик, але я хочу почути від нього ці слова.
- Я хочу твій пальчик у свою попку! І твій ротик хочу, хочу в нього скінчити! - Він вимовляє це так тихо, що я змушую його повторити це ще раз і голосніше.
Потім я лягаю на спину між його ніг, так що його член виявляється зверху над моїм обличчям і беру його в рот: трохи, тільки голівку. Від нетерпіння він починає сам пропихати член мені в рот глибше, і одночасно з цим я вводжу пальчик йому в попку і притискаю його вниз по напрямку до яєчок.
Здавалося б, хто кого пестить, але від цих ласк я сама починаю текти і заводитися. Вільною рукою я починаю мастурбувати клітор, а потім вводжу в піхву вібратор і включаю його на маленькій швидкості. Руки у мене знову вільні і я починаю мучити мого хлопчика. Його член впирається мені глибоко в горло, я можу тільки пестити його мовою і трохи зубами, він сам рухає членом, а я неквапом, ніжно трахаю його пальцями в попу. Він ширше розсовує ноги, майже лягає животом на моє обличчя і починає глибше і швидше насаджується попкою на мої пальці. Я знаю, що через пару хвилин він скінчить, і починаю пестити його яєчка, ніжно м'яти їх і перекочувати, затиснувши в долоні. Я хочу закінчити разом з ним і включаю вібратор на повну швидкість, стиснувши ноги. Він витягує член з мого рота, я перехоплюю його рукою і, затиснувши головку губами, Драчу його і синхронно трахаю його в попові.