Наступного ранку, мені зателефонував партнер по бізнесу і повідомив, що завтра мені терміново потрібно виїхати на три дні до Пітера - це вимагають справи фірми.
"Сьогодні ми влаштуємо прощальну вечерю" - сказав я Марішка.
"Ніколи не кажи слово" прощай ", воно мені не подобається, як десь на похоронах" - сказала Марина.
"Добре. Влаштуємо вечерю до нової нашої зустрічі" - поправив себе я.

Так-то краще "- сказала вона мені.
Ми з'їздили на ринок, накупили фруктів і всього-всього, що знадобилося б моїй дівчинці під час мого від'їзду. Увечері у нас був прощальний вечір. Ми дивилися відік, їли фрукти. Вона піднесла до моїх губ банан і змусила його відкусити, що я і зробив, потім я підніс до її рота банан і теж дав їй відкусити, але вона почала його смоктати. Це видовище могло завести і мертвого. Мій член почав рватися назовні. Вона ж побачивши це, почала мене ще більше дратувати. Марина повільно стала роздягатися, граючи зі мною, дитино забула - дорослі дядьки неадекватно реагують на такі ігри. Потім вона взяла новий банан, губами стягнула з нього шкірочку і приставила до свого піхви.
"Невже моя дитино зробить це?" - Подумав я.
Вона зробила - почала потихеньку засовувати банан собі в лоно. Коли Марина занурила його в себе, вона видала стогін. Моя дівчинка стала мати себе бананом. Трахкаючи себе фруктом, Маріша солодко стогнала, дивлячись мені в очі. Я не витримав - дістав свій банан з штанів, почав дрочити. Бачачи це, Марішка скінчила, обливши фрукт своїм соком. Я ж повалив її на ліжко, вставив у неї свій член і почав трахкати. Довго я стримуватися не став і заповнив її своєю любов'ю, після чого вийшов і став приходити до тями після оргазму. Моя дівчинка не скінчив від члена, вона взяла все той же бідний банан і почала знову себе ним мати. Після її оргазму, вона вийняла фрукт і стала на нього дивитися. Плід був у спермі і її виділеннях. Несподівано вона піднесла його до уст і відкусила шматочок.
"Смачно! Хочеш?!" - Запропонувала вона мені банан. Я мовчки відкусив шматочок. Другий раз в житті я пробував свою сперму, та ще з соком Маринки. Смак не був особливо приємний, але не був і огидний. Я відчув у себе в роті свій специфічний запах. Ця ситуація знову підняла мій член. Марина, побачивши це, припала до нього губами. На цей раз вона не смоктала його, а тільки лизали. Лизала стовбур, голівку, яєчка, загалом, все моє спадщину. Це було не гірше відсмоктування. Я не стримався і почав бризкати. Моя сперма летіла їй на волосся, очі ніс. Марина ж намагалася зловити мої залпи ротом, це їй вдавалося. Після того як мій потік вичерпався, я почав розмазувати свою любов їй по обличчю, волоссю.
"Нехай" - подумав я. Деякі вважають, що чоловічий білок корисний для шкіри, волосся, навіть голосу. Писали в газетах, що один дуже відомий естрадний співак втирає собі в голову сперму одного, тому що в цього співака стали з'являтися залисини, а одна не менш відома оперна співачка перед виступом обов'язково займається міньет, щоб голос краще звучав. Шкода, що я не входжу в ближнє коло цієї красуні-співачки. Співає вона відмінно, якщо газети не брешуть, то насіння благотворно впливає на її голос. Після ми з Мариною лягли спати. Вона притиснулася своєю маленькою голенький спинкою до моїх грудей, а своєю маленькою попочкой до моєї плоті. Ми заснули.
Взагалі до слова я не з тих, хто за ніч займається багато разів сексом. Мої друзі розповідають, що вони мають дівчат по п'ять - сім разів за ніч, а якщо дівчинка дуже молоденька гарненька і красива, то можуть її дрючить по разу дванадцять. Зрозуміло, я розумію, що багато хто з них свої "подвиги" перебільшують. Я чесно сказати не знаю, скільки чоловік раз за ніч може взяти дівчину, я більше трьох разів не трахаю за ніч. Іноді взагалі беру дівчину один або два рази. Я затятий прихильник того, що краще якість, а не кількість. Як я писав в попередньому оповіданні, я вивчав ДАО-любові і якщо в мене буде сильне бажання, я буду мати дівчину один раз, але чотири години поспіль без перекурів. Повірте, знаю з досвіду, дівчина за цей період відчуває неймовірну кількість оргазмів, багато хто під кінець сексу не розуміють, де вони знаходяться. Так великий їх кайф, але, зрозуміло, чоловікові потрібно довго тренуватися за даною методикою.
Рано вранці я зібрався до від'їзду.
"Будь хорошою дівчинкою, вже в четвер я приїду, і ми знову будемо разом" -
сказав я Марині.
"Я буду сумувати" - сказала вона.
І я поїхав у славне і популярний нині місто Санкт-Петербург.
У Пітері я весь час думав про Маринці, про її тілі, волоссі. Як мені зараз не вистачало її. Як я міг жити без неї раніше? Як я вчиню, коли закінчиться цей тиждень і повернутися її батьки? На ці та ще деякі питання, я не міг знайти відповіді. Зараз я розумію, я закохався в неї по самі вуха. Я напевно збоченець - адже вона зовсім ще дитина, а в принципі люди одружуються зараз і коли дівчаткам тільки чотирнадцять років. А, наприклад, в деяких мусульманських країнах одружують і в дванадцять років. Якщо ця дівчинка буде наложницею султана, її вже в десять років почнуть навчати мистецтву задоволення свого пана. Але мені здається дванадцять, тринадцять - це ще зовсім дівчинки, не кажучи вже про десять. У султанаті йде відкрита педофілія. Я вважаю, що дівчинку можна брати з чотирнадцяти років - у самий її світанок і нехай її бере досвідчений хлопець, років так з двадцяти до тридцяти. Все одно більшість дівчаток в чотирнадцять років вже намагаються позбутися невинності, це виходить в основному з хлопчиками того ж віку. І що потім - хлопчисько увійшов в дівчинку ковзнув, відразу ж побризкав в неї. Результат - у дівчинки відразу до сексу, а якщо ще гірше - вагітність, раптом у хлопчаки живчики остаточно дозріли. Дівчина не знає, що робити, як сказати мамці з папкою, в багатьох випадках знаходять вихід в самогубство. Хлопчисько дізнається про вагітність - теж що, перелякається, поки кохана і до мамки за спідницю - викручуйся сама. Чоловіки у віці теж, на мій погляд, не підходять на роль першопрохідця. Хоча зараз модно одружується на малолітки. Один відомий політик (не буду називати ім'я, про це весілля мало хто знає взагалі - все засекречено і якби не знайомі в ЗАГСІ, я теж ніколи цього не дізнався) недавно так одружився, на чотирнадцятирічної. Кажуть, вона не хотіла за нього заміж, але бідність батьків зробила свою справу. Папі заткнули рот - "десяткою", мамі вистачила поїздка до Італії, от, по чому зараз багаті дядьки купують дівчаток у батьків! Так ви думаєте, дівчинці пощастило? Ні! Вона стала підстилкою для всіх "потрібних" людей цього політика. А батьки що? Пропивають гроші, з тільки що проданої "десятки", а дівчинка відпрацьовує їх подарунки. Так от повертаючись до питання, чому чоловіки у віці не підходять на роль першопрохідника? Чесно, я не знаю, але так вважаю. Можливо, доживу голі кіски до сорока років, тоді зміню своє рішення.
Тим часом Маріша від неробства, вирішила оглянути територію - лісок, річку, пляж та інші пам'ятки нашого дачного містечка. Вона оглянула найкрасивіший пляж на березі найчистішої річки, пішла в ліс по стежці, прогулятися, подихати свіжим повітрям. Раптом не далеко від стежки, вона почула стогін жінки. Марина пішла до кущів і побачила трохи далі за ними галявину. На галявині, на покривалі лежала дівчина років вісімнадцяти, яку сношал чоловік років сорока. Дівчина була досить приємної зовнішності, та й чоловік був чарівний. Вона бачила їх з боку. Чоловік лежав на дівчині, тримаючи руками її за п'яти і піднімаючи її ноги вище голови дівчини.
"У цій позі, напевно можна максимально увійти в дівчину" - подумала Марина.
Чоловік виходив з дівчини майже повністю, тим самим, даючи Марині розгледіти його член. Член чоловіка був менше члена Серьоги, але товщі. Чоловік так швидко, не турбуючись про дівчину, таранив її, здавалося його презерватив лопне. Дівчина лише верещала, чи то від болю, чи то від насолоди. Чоловік зробив декілька глибоких випадів і застогнав. Було видно, він скінчив, а дівчина теж скінчила і не просто - вона втратила свідомість.
"Треба ж" - подумала Марина.
Чоловік, вийшовши з дівчини, зняв з члена гумку і повісив з усмішкою на сук дерева. Дівчина, прейдя після оргазму в себе, запитала, навіщо він його туди повісив, чоловік відповів "Нехай важить, подивися який вид - це ж витвір мистецтва". Пара сіла в машину і поїхала в невідомому напрямку. Все це видовище неймовірно порушило Марішу.Она, наче загіпнотизована, підбігла до дерева, зняла презерватив і кинулася геть звідти - додому. Будинки, вона не розуміючи, що творить, вилила весь вміст презерватива в чарку. Чарка заповнилася вщерть. Марина взяла на палець трохи сперми чоловіка лизнула її, але, не спробувавши, випила весь вміст чарки. Смак здався їй гірше Сергєєвої сперми.
"Напевно, чоловік багато п'є і палить, на відміну від Сергія, який стежить за собою" - подумала дівчинка, але оскільки ...