непотрібні, для роботи її батька, розмови, аборт - боялися, що він погано позначиться на здоров'ї їхньої дівчинки. Кожен новий день батьки мордувались даними питаннями. В один з таких днів прийшов я в гості, зрозуміло, про вагітність доньки - батьки Марини мовчали.
"Привіт як справи?" - Запитав я батька Маринки.
"Нормально" - сумно відповів він.
Тут по сходах спустилася Маріша. Вона зі мною привіталася, як і я з нею.
Я сказав її батькові "Як швидко летить час. Давно не бачив Марину (знали б вони як давно), а вона зовсім дорослою стала". Несподівано її батько запитав мене "Що подобається моя дочка? А ти одружився б на ній?".
"Твоя дочка мені, звичайно, подобається, і одружився б я на ній хоч зараз, але не занадто я для неї старий, все - таки у нас майже 10 років різниці у віці" - відповів на питання я.
"10 років - Сергію, ти вважаєш різницею у віці? Ну, ти даєш! А одружується, звичайно, не зараз, а через тиждень" - сказав він. "Та ви, що? Куди така поспішність? Чому ви негайно хочете видати заміж свою дочку?" - Запитав я його, чудово знаючи відповідь на дане питання.
Він трохи помовчав, закурив цигарку і почав вішати мені локшину на вуха, типу він смертельно хворий і не хоче залишати свою дочку на сваволю долі, а я, на його думку, вже цілком сформований людина - і матеріально, і фізично. Я після награних ламаної погодився одружується з його донькою. Маринка теж відмінно зіграла свою роль - спочатку не погоджувалася заміж, а потім воля батька для неї нібито закон і вона погодилася. Нас розписали мої друзі в РАГСі, весілля шикарною не було - були тільки найближчі. У школі всі були в шоці, але нам із Мариною було на всіх наплювати. Потім тесть люб'язно повідомив, що у нас з Мариною буде дитина.
"Ось заливає, він думає, що мене надув, всунувши вагітну доньку, не знає бідний, що це ми з Мариною його провели. Знаєте, як цікаво дивитися як він, виявили згвалтування бітою онлайн неабияку фантазію і не червоніючи, бреше мені прямо в обличчя. У ці хвилини так і хочеться розповісти йому всю правду, що це я скінчив у його дочка і зробив нам дитинку. А я думав, що Семен, батько Мариш, мені друг "- думав я.
Через відведений природою термін у мене з Мариною народилася чудова донька, яку назвали Настею. Мій тесть, зрозуміло, сказав, що вона не доношенная, але я знав, що моя дівчинка дуже навіть доношенная. Я часто дивлюся на неї і не уявляю, як я дозволю Настусі залишатися без нагляду, гуляти допізна. Не можу уявити, що хтось буде її мати. Зараз ми всі троем живемо добре.
P.S. Мій тесть Семен, зрозуміло здоровий як бик і жодної смертельною хворобою він не хворіє - цвіте і пахне. А нещодавно Марішка сказала мені, по секрету, що її мама зробила аборт.
"Ось старий кабель, бик - запліднювач! Болен він смертельно, а сперма ще свіжа, відмінної якості" - подумав я. Про нашому з Мариш обмані вони не дізналися, і кожен залишився задоволений. ...