Я чула багато історій, коли спокушали маленьких дівчаток дорослі, але ніколи б не подумала, що мене спокусить малолітка. Коли мені було 19 років, я вчилася в інституті. Прийшов тепле літо, і нашу групу відправили в дитячий табір, де ми повинні були виконувати обов'язки вожатих. Одна дівчинка, Маша, була дуже миловидним дитиною, вона завжди крутилася біля мене. Одного разу всіх дітей повели на берег моря. Я залишилася, вирішила провести час на самоті. У той час я зустрічалася з Олексієм, теж вожатим. Звичайно, у нас був секс, але якби його не було, ми б не сильно засмутилися, іншими словами, ми страшно нудьгували в ліжку. І так, сиджу я в себе в кімнаті, раптом відкриваються двері, і входить та сама Машенька. Вона попросила залишитися зі мною. "Чому б і ні?" - Подумала я.
- Ти зустрічаєшся з Льохою?
- Так, а що?
- Нічого, ти з ним спала?
- Що?
- Ти ж, спала з ним. Ти досвідчена в ліжку, я чула, що дівчата твого віку досить досвідчені. Тобі, адже, 19?
- А тобі ще не рано думати про такі речі? Мені-то 19, а тобі скільки?
- Мені 13, але не хвилюйся, менструація у мене вже була.
Я остаточно розгубилася. Я ніяк не могла збагнути, до чого вона це говорила. Із цікавості я вирішила підіграти їй.
- Що ти мала на увазі, коли питала про моє сексуальний досвід?
- Ти мастурбировала?
Я була шокована. Маленька дівчинка запитує мене про таких дорослих речах, але я вирішила не показувати того, що була збентежена.
-Так, звичайно! - Я ніколи не мастурбіровала, насправді.
- А брала в рот?
- Вибач, я не почула.
- Ти смоктала хуй?
- Ні.
- Ні?! Ти багато пропустила! А ти спала з дівчиною?
- Так, добре, пограли, і вистачить, тобі пора. Через пів години прийдуть твої подружки, йди на вулицю, погуляй.
Але вона не пішла. Маша, 13-ти річна дівчинка, дивилася на мене так, як дивляться голодні собаки на соковитий шматок м'яса. Вона встала, підійшла до мене і поклала свою руку мені на груди. Я відчула, як швидко намокли мої трусики. "Що я роблю? Що зі мною? Треба її зупинити", - крутилося в мене в голові, але вона так приємно пестила мої груди, що я нічого не сказала. Відкривши очі, я побачила, як вона йде в бік дверей. Маша закрила на замок двері, завісив штори, включила музику. Але наступні її руху просто приголомшили мене на повал! Вона увалами на моє ліжко, прямо навпроти мене, і дуже широко розставила ноги. Спідниця піднялася, і я помітила, що на ній немає трусиків.
- Поліжі.
- Полежати?
- Ні, полизати.
- Ні.
Тоді вона спокійно підвелася, підійшла до мене і стала стягувати з мене кофточку, я не опиралася. Потім вона сіла на коліна, розставила мої ноги, попередньо знявши з мене шорти і трусики. Мої ноги вона уклала на підлокітники крісла.
- У тебе дуже красива піська. Цікаво вона смачна? - І вона почала обстежувати мовою всі мої органи. Вона дуже вміло все робила. Розсунувши мої статеві губи, вона жадібно висмоктувала всі мої виділення. - Я дивлюся, ти давно потекла, мене це дуже збуджує. Ти така безневинна. Подивимося, наскільки твоя піська глибока.
Вона дістала зі своєї сумочки гребінець з довгою круглої товстою ручкою. Мені стало жарко. І замість облишити, я сказала "скоріше". Вона знову спокійно знайомства для секса посміхнулася, провела пальцями у мене між ніг, як би збираючи всю рідину, і змастила нею ручку гребінця. Сівши зручніше, вона почала повільно вводити її до мене в піхву. Я почала стогнати, я стала сильно збуджуватися від власного стогону. Слизька рідина всі сочилася з мене, а Маша ввела нехитрий замінник члена до упору. Мені здавалося, що я говорила про себе, але насправді вголос: "Швидше, дівчинка, швидше! Трахай мене, трахкай!"
- Здається, справи йдуть на правку! Ти швидко виправляється. Мені це подобається.
Вона стала "трахати" мене цієї гребінцем і при цьому одночасно лизати мій клітор. Я відчула, що мене починає трясти, всі м'язи скоротилися, і я видала останній стогін:
- Сподобалося? Тепер Ущаслив мене. Тільки встав мені гребінець ззаду.
- Куди?
- Та в жопу!
Я не стала противитися, акуратно стала знімати з неї плаття, мені відкрилося дитяче тіло. Її груди настільки мала, сто навіть форма ще не сформувалася, зрозуміло, що менструації у неї ще не було. Я почала цілувати її груди або, вірніше, подобу грудей. Маша спритно розвернулася і отпятіла Попков. Пальцями однієї руки я пестила її клітор, другий ж рукою я акуратно вводила гребінець в її зад. Вона солодко застогнала, а я стала швидко елозіть гребінцем в її попка, а два пальці другої руки я занурила їй у піхву. Вона один задергалась, скрикнула, і важко дихаючи, звалилася на ліжко.
- Тобі сподобалося спати з дівчинкою? Так, я знаю, що сподобалося, а зараз спи, завтра я приведу Віталіка, йому 13. Нам буде дуже весело ...