Мила, уяви собі: білосніжна ванна майже до країв покрита повітряної пухнастою піною, яка, немов ковдра, накриває шар теплої, майже гарячої води. Навколо запалені десятки маленьких свічок. Світло від їх полум'я відбивається на поверхні піни, перетворюючи мильні бульбашки в тисячі різнокольорових виблискуючих діамантика.
Картину доповнює легка романтична музика, шампанське з парою келихів на таці і тюбик з збитими вершками.
Я, тільки в червоному маленькому фартуху, з хвостиком і з «вушками» на голові (ну, як у плейбої) вдягаю тобі на очі пов'язку, ми обнімаємося, і я потихеньку веду тебе у ванну. Ми заходимо, я притискаюся до тебе і цілую тебе взасос. Твоя рука ласкаво гладить мене по спинці, зупиняється на попі і починає її стискати. Я пещу язичком твою шийку, твої вушка, плічки і нижче. Залажу під одяг і досліджую твоє прекрасне тіло, в першу чергу, бездоганну груди. Ти і я трохи збуджені.
Через деякий час вологе тепло ванної кімнати діє на твій організм, шкіру починає приємно поколювати і тобі стає жарко. Я знімаю твою пов'язку, повільно звільняю тебе від одягу, при цьому весь час цілую. Кожею ти відчуваєш моє пристрасне дихання. Ось ти вже стоїш переді мною, в чому мати народила ... красива, сексуальна, чуттєва ... МОЯ!!
Ти повільно занурюєшся у воду, піна приховує твій животик, груди і частина твоїх прекрасних волосся. Світло від бульбашок залишає на шкірі маленькі відблиски, а в твоїх ясних очах можна побачити полум'я від свічки. Дуже красиво. Так ти схожа на морську володарку. Тільки корони не вистачає. Але це легко виправити: я майструю корону з піни і ставлять тобі на голову. При цьому ти пестиш мою попові і стегна своєї чарівної ручкою. Що твоя друга ручка, яка знаходиться під водою, робить з собою, мені залишається тільки здогадуватися.
Я відкриваю шампанське (ненавиджу це робити сама, але заради тебе, все що завгодно), пробка з гуркотом відлітає в стелю, я скрикую, ти здригаєшся, а келихи наповнюються пінним напоєм.
-Ну, йди до мене швидше, я хочу тебе - шепочеш ти і тягнеш мене за руку
-Давай спочатку вип'ємо-шепочу я і запихаю язичок тобі в рот ... ммм ...
Ти робиш пару різких рухів і я лечу до тебе у воду прямо в своєму фартусі. Ти смієшся і цілуєш мене в губи. Я притискаю твою голову до себе, смокчу твої пружні солодкі губки, наші язички сплітаються і пестять один одного. Як я люблю такі поцілунки!! Як мені приємно. Ти цілуєшся просто шалений. Я посадила тебе зверху і притискаю до себе. Я гладжу тебе по волоссю, пещу улоговинку твого хребта, масажую і стискаю твою груди. Ти ласкаво обіймаєш мене і притискається до мене все ближче. Я відчуваю твою наготу, ніжність дотиків твоєї шкіри зводить з розуму. По тілу біжать мурашки.
-Мила ми не випили ще - шепочу я і беру келихи.
Я милуюся твоєю красою, твої очі зводять з розуму, я тону в них, я млею, твої прекрасні губки так і хочеться цілувати, твою шовковисту шкіру так і хочеться пестити. Я беру себе в руки і кажу тобі кілька теплих слів, ми п'ємо на брудершафт. Ти швидко все випиваєш і засмоктує своїми губками мій рот, так солодко.
Але у мене ще один сюрприз для тебе і я вириваюся з твоїх спокусливих губок.
- А закусити? - Кажу я, дістаю вершки і виприсківаю собі на сосочки. Потім підводжусь так, щоб мої сосочка опинилися на рівні твоїх губок. Ммм ... ти ловиш губами мої сосочки і злизуєш з них вершки. Своїми чарівними пальчиками ти розсовуєш мої статеві губки і пестиш мою промежини. Ніжно так!
-АССС-я здригаюся. Як приємно. Моя писечка прокидається і я відчуваю як мій клітор наливається і стає трохи більше. Я хочу повторити відчуття і виприсківаю ще вершків. Ти злизуєш. Я дивлюся, як ти вправно працюєш язичком, як закриваєш очі, як тобі це подобається. А я, від твоїх губок, від твоїх ласк моїх сосочків збуджуюся дуже сильно. Від збудження моя голова йде обертом, а в твоїх чудових блакитних оченятах теж миготять іскорки пристрасті.
Ти висовує язичок і виприсківаешь на нього трохи вершків. Я заковтують його повністю, засмоктують у свій рот і з'їдаю вершки. Я відчуваю їх смак на твоїх губках і язичку і цілую тебе все інтенсивніше. Я смокчу твій язичок, лижу і пещу твої губки. Ми пристрасно цілуємося. Ми притискатися один до одного, ніжно, але більш наполегливо погладжуємо один одного. Кожею я відчуваю твої порушені набряклі соски, вони труться об моє тіло, коли наші соски стосуються один одного, ми здригаємося. Іноді я стискаю твою груди в руці і навмисно трусь моїм соском про твій ... це так збуджує ...
Я масажую твої плечі, твої ручки, зап'ястя, животик, попочку ... ніжний оксамит твоєї шкіри зводить мене з розуму.
Я хочу тебе, дитинко! Я хочу тебе цілувати! І пестити!
Я роблю вершками тобі «погони» на плічках і пристрасно злизую, мої пальчики стосуються твоєї писи, ти видаєш стогін, я починаю досліджувати і пестити кожен міліметр твого інтимного місця. Ти піддаєшся мені назустріч, ти відповідаєш моїм пестощів. Ось я вже пещу твої груди. Вона така гарна у тебе, неможливо відірватися. І смачна. Я тереблю сосочки язичком, втягую їх в рот, посасиваю, все сильніше, ти притискаєш мою голову до себе. Я роблю кругові рухи навколо сосочків і відкриваю від задоволення ротик все ширше. Ти вищи як ненормальна, моя хтива тигриця.
-Візьми мене - стогнеш ти, і шкрябаєш мені спинку. Так приємно. Я пріподнімаю твій таз над поверхнею води, заливаю твою пісечку вершками і починаю повільно хлебтати, як кішка молоко. Мій язичок стає солодким пресолодкий. Він трепетно ковзає по ніжній шкірі твоєї промежини, проходиться по клітора і навколо нього. Поступово вершків залишається все менше, а твій клітор і губки стають рожевими-прерозовимі, набухають все сильніше і стають ще апетитніше.
-Я тебе з'їм - шепочу я, розкриваю рот якомога ширше і намагаюся цілком заковтнути все це пишність. Ти сіпаєшся. Я намагаюся ворушити губами в такт твоїм рухам. Я всмоктують твій клітор собі в рот і починаю пестити його там язичком: я тереблю його вліво-вправо, вгору-вниз, чешу то ліву сторону, то праву.
Від задоволення я закриваю очі, а ти кричиш і звиваєшся як удав. Ти притискаєш мою голову до себе все міцніше, я ніжно погладжувати твою попочку, масажую твою другий дірочку. Мої рухи стають ще швидше, твої стогони все більш пристрасними. Ти кричиш!! Ти надриватися! Ти втрачаєш контроль над собою. Я всмоктують тебе все сильніше, лижу все інтенсивніше, скрикує і б'єшся в оргазм. Я облизувати твої виділення, проходжу язичком по твоїх губок і стегнах, я цілую твої ручки.
Ти принадність, моя ніжна Кисулю!