П'ятниця. Літо. Кінець липня. Пів на дванадцяту вечора. Ми припаркувалися на протилежному березі озера, на галявині. Місяць майже повна, досить ясно для того, щоб бачити на кілька метрів навколо нас.
Я опускаю скла, в машину вривається потік свіжого річного лісового повітря. Добре. Ми сидимо без світла і спостерігаємо, як місяць відбивається на водній гладі. Відпочиваємо. Насолоджуємося. Я дивлюся перед собою, моя рука знаходить своє та й я повільно воджу їй по твоїх пальцях, гладжу долоню. Ти злегка шкрябаєш мою ручку нігтиками, приємно так. Я підношу твою ручку до губ і цілу кожен пальчик. Такі вони солоденькі у тебе, заковтнула б цілком! Твоя рука смикає моє волосся і проводить за моїми щічках, губок, шийці. Я встаю на сидінні колінами і ... стукатися головою, але не боляче. Ти смієшся і я теж. Я повільно нахиляюся до тебе і розглядаю тебе. Твої очі зводять з розуму. Я трусь носиком об твою щічку і ми цілуємося. Твої губки захоплюють мої, так приємно. Я розслабляюся і збуджуюся вже достатньо. Достатньо для того, щоб почати тебе пристрасно цілувати. Я засмоктують твій язичок собі в рот і починаю пристрасно його смоктати. Подобається? Звичайно ж, тобі подобається, ти відповідаєш на мій поцілунок. Ти пестиш мій язичок, треш про нього ... ммм ... Я посасиваю твої губки. Ніжно так. Твоя рука погладжує мою. Я однією рукою тримаюся за сидіння, а інший гладжу тебе скрізь. Ніжно, моя рука ковзає по твоїх грудях, злегка стискає сосочки і спрямовується нижче. Гладить животик, задирає футболочку і оголяє груди. Я ніжно цілу її. Мммм, яка вона аппетітненькая, краса. Я пещу її язичком, хапаю губками. Мила, від цього блаженства я залишають Україну.
Мені дуже подобається доставляти тобі задоволення. Я посасиваю твій сосочок, а моя рука розстібає твої джинси. Моя рука проникає всередину, але незручно моторошно. А ти збуджена, ти важко дихаєш, я відчуваю, як тебе трясе, як швидко бігає по венах кров. Я захоплює тебе за собою, поки ти дерешся до мене, я стягаю з тебе джинси разом з трусиками. Ммм. Ти сідаєш на мене зверху. Наші губки стикаються. Ми ніжно цілуємося. Я ніжно лижу твоє личко. Твої щічки, твої очі, цілую твої вушка. Пощипував шийку. Поцілунками я знову спускаюся нижче і пещу твої сосочки. Ти ерзаешь від збудження і притискається до мене ближче, міцніше. Ти гладиш мене по спинці, стискаєш мої сосочка. Так приємно. Я млею, моя дівчинка. Я гладжу тебе по попочке, ручками пещу твою кицьку. Від збудження ти треш про мою ногу і стогнеш. Я теж стогнуть. Я захоплююся тебе на заднє сидіння, ми переповзає, я роздягаюся і лягаю зверху тебе. Я притискаюся до тебе. Наші напружені сосочки стикаються, так приємно, з кожним таким дотиком хвиля проходить по тілу. Я смокчу твою шийку, твої плечі і спускаюся нижче. Лижу сосочки, ти притискаєш мене до себе і придавлює мою голову сильніше. Я спускаюся поцілунками нижче. Пещу твій пупок, втягую його в себе, цілую. Твоє гарне тіло так сексуально виглядає при світлі. Але твої ручки не дають мені в міру насолодитися всією красою твого животика, твої ручки захоплюють мене вниз до палаючої і стікала промежини. Я спускаюся нижче і вже на відстані відчуваю її жар. Я злегка дую тобі на лобок, на ніжки і вони покриваються мурашками. Я висовують язичок і кінчиком торкаюся твоєї писи. Я проводжу легенько по губка, на зовнішніх, потім по внутрішнім. Ти згинатися і кричиш.
Аххх, як пристрасно. Я всмоктують тебе в себе. І гладжу голі дівчата на пляжі твою попочку. Ти кричиш, щоб я взяла тебе. Я знову проводжу язичком по твоїх зовнішнім губках, знаходжу клітор і починаю його лизати, я засмоктують його і відчуваю, як він пульсує. Ти гладиш мене по голові. Як мені це подобається! Ти починаєш задихатися. Ти звиваєшся піді мною, ти відповідаєш своїми рухами моїм пестощів, це ще більше мене заводить і я починаю посилювати темп. Ти вся закінчується. Я всмоктують твої соки в себе. Мій язичок проникає в твою печерку, таку гарячу! Я обертаю їм всередині тебе. Я швидко-швидко починаю працювати язичком. Ти сильно притискаєш мою голову до свого інтимного місця, я задихаюся. У тебе збивається дихання. Твій клітор починає пульсувати ще більше. Я смокчу його ще інтенсивніше.
Ти кричиш ще сильніше, напружуєшся і слабшають. Ти кінчаєш. Я гладжу і цілую тебе. Я злизую все зайве і цілую тебе, твої ніжки, гладжу попочку, коленочкі, животик.
Ти лежиш така потненькая і задихаєшся. Я обіймаю тебе. Мені з тобою добре.