Уяви собі: офісна будівля, в коридорах на стінах розвішані камери. Двері в самі офісні приміщення скляні. Якщо зазирнути в них, то видно, що відбувається всередині. По коридорах ходять туди-сюди охоронці у камуфляжній формі, раз у раз зазирають всередину. Вісім вечора. Майже всі співробітники пішли, охоронці більш-менш заспокоїлися. Тиша. У нашому офісі нікого немає, крім нас. Я вимикаю світло. Приміщення освітлюється тільки світлом від комп'ютера. Я підморгую тобі, й замикаю двері на ключ. Нам потрібно бути практично безшумними і швидкими, адже нас можуть застукати.
У охоронців обхід кожні півгодини, а якщо вони нас побачать, нам не поздоровиться, ой як!!
На мені звичайний офісний наряд: чорні туфлі на підборах, сувора спідниця, трохи вище коліна, мереживна блузка і піджак. Але я, спеціально для тебе, одягла чорні панчохи на підтяжках! Ти сидиш на шкіряному кріслі, я підходжу до тебе, задирає спідницю і сідаю на тебе. Я ніжно гладжу руками по твоєму личку, нюхаю твоє волосся і кусаю твою шийку. Це все відбувається дуже швидко. Ти притискаєш мене до себе, розстібаєш гудзики піджака і знімаєш його з мене. Він летить на підлогу. Ти пестиш ручками мою спинку, залазила під кофтинку, гладиш мою талію. Я впиваюся в твої губки, мені стає так солодко, я починаю їх покусувати, наші язички сплітаються. Я ніжно воджу язичком в твоєму ротику, мене заводить твій м'який ротик, просто неймовірно. Він такий гладенький, такий чуттєвий ... а губки, взагалі краса. Ми цілуємося настільки глибоко, що стикаємося зубами. Я масажую твої плечі, потім лопаточки, потім ручки. Я покриваю поцілунками твої очі, твої скроні, твій носик .. ммм ... яка ніжна шкіра. Ти починаєш стогнати. Але: тсс, я тут же закриваю тобі рота поцілунком.
Ти запускаєш ручки мені під спідницю, відгинають трусики і пестиш мене там. Я здригаюся і від збудження захоплюють губами повітря. Я піддаюся назустріч твоїй руці, мій хребет вигинається, я закриваю очі. Ти пестиш мене там, а я лижу мочку твого вушка. Твої пальчики просто чудові! Де ти навчилася таке витворяти? Пустунка моя.
Я покусують твою шийку. Я знаходжу пульсуючу жилку і цілу її. Кілька ніжних поцілунків, ти вже забуваєшся і намагаєшся стогнати, але я встигаю закрити тобі рот поцілунком. Ти розстібаєш мені блузку і починаєш масажувати мені груди, спочатку крізь ліфчик, потім знімаєш і його. Я встаю на коліна, відкриваю твої груди і масажую її, я жадібно припадаю до неї губами і пещу її кілька наполегливо, швидко, мокро і пристрасно. Я облизувати твій сосочок, воджу навколо нього язичком. Руками я відчуваю, як твоя спинка стає вологою. А серденько ось-ось вискочить. Пальчиками я торкаю твою попочку, гладжу ніжки. Знімаю трусики і пещу твою пісечку. Ти звиваєшся і прикушує нижню губу, щоб не кричати. А я вже пещу твій чудовий животик, такий красивий. Я спускаюся нижче. Ти гладиш мене, береш за вушка і притягуєш до себе. Мої руки обвивають твою талію і я поринаю ротом у твою вологу і палаючу кицьку. Я присував крісло, на якому ти сидиш ближче до себе. Ти відгинається тому. Я проводжу язичком між твоїми половинками, пещу твою другу дірочку, запихаю в неї язичок, Потім починаю пестити твою пісю. Ти шкрябаєш мою голову від збудження, мені трохи боляче, але ти так мене порушуєш, що я намагаюся зробити тобі дуже добре. Я притискаюся до тебе міцніше і всмоктують твої скарби в себе. Мене заводить ніжність, голі випускниці гладкість твого цього місця. Я масажую клітор язичком сильно-сильно. Ти піддаєшся мені назустріч, а я притискаю тебе до себе все міцніше. Ти звиваєшся як змія і стаєш мокренькой. Я вводжу в тебе пальчик і верчу їм всередині тебе. Твої соки спрямовуються назовні, я злизую їх. Я трусь язичком про твій клітор, воджу навколо нього, всмоктують його і смокчу, все сильніше. Ти вже не можеш. Тобі так добре. Я покусують твої губки і повертаюся до клітора. Який він у тебе вже збуджений. Це так заводить дорога. Я прикушує його, а потім роблю кілька різких і швидких сосків, притискаю тебе до себе. Мій підборіддя вже весь у твоїй радості. Ти кричиш і затискає собі рот. Я працюю язичком ще швидше, ти притискаєш ще сильніше мою голову до себе. Щось шепочеш, але киць, я тебе не чую. Ти згинається ще сильніше, стогнеш і я розумію, що ти кінчаєш. Я падаю обличчям на тебе і лежу, отдихіваюсь. А ти гладиш мене по голові. Ми лежимо так якийсь час, а потім одягаємося, розчісують, наводимо себе в порядок. Відкриваємо двері і йдемо геть. Нас ніхто не засік і ми щасливі!